Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-05-14
Amerikiečių kompanija sugalvojo gudrų, tačiau įžūlų automobilių spūsčių išvengimo būdą

Amerikiečių kompanija sugalvojo gudrų, tačiau įžūlų automobilių spūsčių išvengimo būdą
Nors Lietuva negarsėja kaip šalis, kurioje automobilių spūstys yra pagrindinė gyventojams ramybės neduodanti problema, tačiau galima neabejoti, jog šis išradimas patiktų ir jums. Kompanija „Thinkmodo“ sukūrė specialią hidraulinę platformą ir sumontavo ją ant visureigio „Jeep Grand Cherokee“.
 
Privažiavus automobilių kamštį, šiam „Hum Rider” praminto automobilio vairuotojui užtenka paspausti vieną mygtuką, ir automobilis
 kaipmat pakyla aukštyn į daugiau kaip dviejų su puse metro aukštį. Kartu prasiplečia ir jo ratų bazė. Tai leidžia nesunkiai pravažiuoti virš kitų eilėje stovinčių automobilių.
 
Beje, baimintis, jog taip važiuodamas vairuotojas ką nors užkliudys, nereikėtų. Saugų judėjimo procesą užtikrina keliolika įvairiose automobilio vietose įtaisų kamerų.
 
Reikia pripažinti, sumanymas atrodo keistai, ir gan įžūlokai. Tokio automobilio vairuotojas neabejotinai susilauktų daug aplinkinių dėmesio, o gal net ir pasipiktinimo šūksnių. Tačiau kita vertus, itin greitai įveiktų ilgėliausią spūstį.
 
Tik įdomiausia kas nutiktų, jei tokius automobilius įsigyjančių gudruolių pradėtų rastis vis daugiau ir daugiau. Imtų formuotis „antro aukšto” spūstis?
 
Daugiau apie Jeep Grand Cherokee, 2010 - 2022 technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt