Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-10-03
Ar sportinis BMW M2 ir M2 competition dizainas gali būti pritaikytas įprastam BMW 2?

Ar sportinis BMW M2 ir M2 competition dizainas gali būti pritaikytas įprastam BMW 2?
Dar praėjusio amžiaus antrojo dešimtmečio pabaigoje įsikūrusi kompanija BMW savo sukurtais automobilių modeliais maloniai stebina ir šiandien. Dauguma šio gamintojo pagamintų automobilių yra laikomi tikrų tikriausia vairuotoju svajone ne tik dėl inovatyvių inžinerinių sprendimų ar suteikiamų sportiškų vairavimo pojūčių, tačiau taip pat ir klasika tapusio agresyvaus dizaino. Vienas iš labiausiai šiomis dienomis akį traukiančių modelių - BMW 2 F22. Nors pagrindinis šio modelio išskirtinumas yra kėbulo tipas, tačiau puikių savybių yra ir daugiau.

Kupė automobiliai visuomet buvo puikus pasirinkimas tiems vairuotojams, kurie automobilyje ieško išskirtinumo ir jaunatviškumo. BMW 2 F22 modelis buvo kuriamas pagal legendinį BMW E82 modelį. Trumpiau tariant, didelė dalis BMW 2 F22 kėbulo linijų bei kitų elementų iš dalies primena senąjį pirmos klasės kupė, o tai leidžia šiame automobilyje įžvelgti atnaujintą „pirmuko“ versiją.
Išskirtinumas, kurį suteikia ne tik dizainas, tačiau ir našumas
 
Kaip jau buvo minėta anksčiau, BMW automobilių dizainas daro tiesioginę įtaką šios markės automobilių populiarume. Dėl šios priežasties gamintojas suteikia vairuotojams galimybę rinktis net iš kelių skirtingų komplektacijų, kurias sudaro ne tik automobilyje integruotos technologijos, tačiau ir automobilio išorės dizainas.
 
Kaip ir absoliuti dauguma kitų BMW automobilių, 2 klasės F22 modelis gali būti komplektuojamas su M Sport apdailomis, kurias sudaro ne tik priekinis bei galinis bamperis, bet ir daugiau kitų automobilio elementų. Žinoma, lyginant su įprastą komplektaciją sudarančiomis apdailomis, M Sport yra kiek brangesnis pasirinkimas, bet dažniausiai pažangesnis dizainas būna tikrai to vertas.
 
Taip pat nereikėtų pamiršti ir sportinio BMW M2 F87 modelio, kuris yra pagamintas siekiant vairuotojams suteikti ne tik nepriekaištingą bei dar įmantresnį išorės dizainą, tačiau taip pat ir nepamirštamus vairavimo įspūdžius. Tikrųjų M serijos BMW automobilių gamyboje yra naudojamos kur kas aukštesnės klasės bei kokybės bmw dalys, o tai ir yra pagrindine geresnio šių automobilių našumo priežastimi.
 
Žingsnis tobulybės link
 
BMW M2 Competition - modelis, žymintis aukščiausią įmanomą našumą savo klasėje. Ne veltui BMW M2 Competition yra laikomas puikiu pasirinkimu tiems, kuriems įprasto M2 yra per mažai.
 
Bene didžiausi dizaino skirtumai tarp BMW M2 bei BMW M2 Competition modelių yra  automobilio priekyje ir gale. Priešingai nei įprastas M2, Competition modelis turi į vieną sujungtas priekines automobilio groteles bei papildomus plastikinius elementus priekiniame bamperyje. Tuo tarpu galinėje dalyje M2 bei M2 Competition modelius labiausiai skiria pastarojo išmetimo sistemą padedantis išryškinti difuzorius, turintis papildomą trijų juostų reljefą. M2 atskirti nuo M2 Competition padeda ir automobilio modelį žymintys ženklai, kurie Competition modelyje yra dengti ne chromu, o juodu laku.
 
Šiandien unikalų BMW M2 bei M2 Competition automobilių dizainą galima paprastai pritaikyti ir įprastą komplektaciją turintiems F22 modeliams. Visų pirma, didžioji dalis šių automobilių elementų yra pagaminti ant ypatingai panašios bazės, o tai leidžia F22 modelius komplektuoti su M2 ar M2 Competition išorės ar salono detalėmis taip ne tik pagyvinant automobilio išvaizdą, bet ir pakeliant jo bendrą vertę. Praktiškai visos sportinių modelių dalys yra pakeičiamos paprastai ir greitai, o tai yra dar viena priežastis, kodėl vairuotojai taip mėgsta BMW markės automobilius. 
 
Daugiau apie BMW M2, 2016 - 2022
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt