Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-03-23
„Aston Martin Valkyrie“ ateina pasiruošęs sutrypti visus kitus superautomobilius

 „Aston Martin Valkyrie“ ateina pasiruošęs sutrypti visus kitus superautomobilius
„Red Bull Racing“ ir „Aston Martin“ kolaboracija – automobilis, ne be pagrindo pasiskolinęs mitinį vardą. 2016-ųjų liepą „Aston Martin“ ir Formulės 1 komanda „Red Bull Racing“ pristatė savo superautomobilį AM-RB 001. Praėjo šiek tiek laiko ir projektas sugrįžo, su tikru pavadinimu ir stulbinančiais vaizdais. Susipažink su „Aston Martin Valkyrie“.
 
„Aston Martin“ dizaineris Marekas Reichmanas ir Adrianas Newey‘us iš „Red Bull Racing“ pusės siekė sukurti automobilį, kuris galėtų būti įprastai naudojamas gatvėse, bet kurio pajėgumai pranoktų bet kurį tose gatvėse sutiktą automobilį. ir panašu, kad jiems pavyko.
 
Turbūt matyti vien pažiūrėjus, kad automobilis pasižymi įstabiomis aerodinaminėmis savybėmis. „Valkyrie“ kūrėjai teigia, kad geresnių šiuo aspektu automobilių, kuriuos būtų leista vairuoti gatvėse tiesiog nėra.

 
Automobilį varo 6,5 litro V12 variklis ir elektrinis motoras. Sudėtingos kombinacijos rezultatas: 1000 arklio galių. O lengvos konstrukcijos ir 1000 arklio galių kombinacijos rezultatas svorio-galios santykis 1:1.
 
Prie šio žvėries priderinta ir speciali 7 laipsnių pavarų dėžė. Elektros atsargas užtikrina ypač lengva „Rimac“ hibridinė baterija. „Rimac“ inžinieriai patys savaime jau yra žymūs - jie prisidėjo prie greičiausio pasaulyje elektromobilio kūrimo. Automobilio elektronika rūpinosi šios srities ekspertai iš „Bosch“, o šviesomis – „Wipac“. Kaip jau turbūt supratote, „Aston Martin Valkyrie“ yra ne tik grožis išorėje, bet ir visa kas geriausia viduje.

 
Iš viso suplanuota pagaminti tik 150 automobilių, tinkamų įprastiems keliams ir dar 25 skirtus tik lenktynėms. Pirmosios „valkirijos“ gatves pasieks 2019-aisiais.
 
Kažkas juk turi būti blogai, ne? Blogos žinios yra dvi. Pirmoji – kaina. Gandai teigia, jog ji svyravo apie 3 000 000 svarų. Antroji – visi (dar nepagaminti) automobiliai jau parduoti.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt