Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-06-26
„Audi e-tron Sportback“ elektromobilio gamyba bus pradėta 2019 metais

„Audi e-tron Sportback“ elektromobilio gamyba bus pradėta 2019 metais
 „Audi“ plečia savo modelių gamą ir pristato naująjį „Audi e-tron Sportback“ elektromobilį, kurio gamyba bus pradėta 2019 metais Belgijos sostinėje Briuselyje esančioje gamykloje. Tai bus antras šioje gamykloje surenkamas elektromobilis – kitąmet čia bus pradėta „e-tron“ SUV elektromobilio gamyba.
Drauge su kitąmet debiutuojančiu „Audi e-tron“ elektromobiliu po metų pasirodys ir naujasis „Audi e-tron Sportback“, kuris dar labiau sustiprins gamintojo pozicijas šiame perspektyviame ateities automobilių segmente. „Nusprendę pradėti „Audi e-tron Sportback“ gamybą, mes patvirtinome, kad „Audi“ itin rimtai vertina elektromobilumą. Be to, antrasis vien tik elektra varomas modelis optimizuos mūsų gamybos pajėgumus Briuselio gamykloje Belgijoje", – pabrėžė profesorius dr. Hubertas Waltlas, „Audi AG“ Gamybos ir logistikos padalinio valdybos narys.
 
Platforma naujam elektromobiliui taps koncepcinė „Audi e-tron Sportback“ versija, šiemet pristatyta Šanchajaus automobilių parodoje. Šis praktiškas koncepcinis modelis yra keturių durelių „Gran Turismo“ klasės automobilis su 320 kilovatų elektros pavara. Šiame kupė išvaizdos automobilyje tradiciniai „Audi“ apdailos elementai papildyti efektingais akcentais, o elektros pavara yra pritaikyta automobilio platformai.
Daugiau apie Audi E-tron, 2018 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt