Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-06-13
Audi paviešino tokią elektromobilio reklamą, kad net konkurentai susižavėjo. Elonas ją vadina puikia

Audi paviešino tokią elektromobilio reklamą, kad net konkurentai susižavėjo. Elonas ją vadina puikia
Automobilių gamintojai nėra linkę investuoti į elektrinių automobilių reklamą, tačiau pagaliau „Nissan“ ir „Audi“ parodė kitokį požiūrį.
 
„Sierra Club“ ir „Northeast States for Coordinated Air Use Management (NESCAUM)“ kasmet atlieka įdomų tyrimą ir paskutinysis parodė, jog automobilių gamintojai deda gerokai mažiau pastangų parduoti elektromobilius, palyginus su tradiciniais automobiliais.
 
Gamintojai išleidžia žymiai daugiau pinigų, reklamuodami tradicinius automobilius, o apie elektromobilių naudą visuomenė gauna per mažai informacijos.
 
Ir tai yra problema. Kaip parodė tyrimas, „žinių stoka vis dar yra stebėtinai didelė ir tai yra pagrindinė elektromobilių plėtros problema“.
 
Žinoma, situacija keičiasi. Vis daugiau žmonių suvokia elektromobilių naudą, gamintojai pasiūlo vis daugiau elektromobilių modelių ir konkurencija auga. Gamintojai pradeda rimčiau žvelgti į šį segmentą ir atitinkamai kovoti dėl pirkėjų dėmesio.
 
Panašu, kad „Audi“ su savuoju elektriniu „e-tron“ SUV yra rimtai nusiteikusi užkariauti pirkėjų širdis:
 
 
Reikia pripažinti, kad „Audi e-tron“ reklama padaryta labai kokybiškai ir pats Elonas Muskas ją įvardijo, kaip „puikia“.
 
Toks „Audi“ žingsnis išprovokavo ir „Nissan“ kompaniją. Ji teigė, jog planavo naująją „Nissan Leaf“ elektromobilio reklamą paleisti vėliau, bet, „kad šį rytą visi tokie mieli... mėgaukitės.“
Daugiau apie šį automobilį:
Audi E-tron, 2018 - dabar
technologijos.lt
VIDEO

Įdomiausi automobiliai

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt