Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-02-20
Auksas už Audi Q2 dizainą

Auksas už Audi Q2 dizainą
Naująjį Audi Q2, kuris Latvijoje debiutavo praėjusių metų rugsėjį, Vokietijos dizaino taryba įvertino aukso prizu. Frankfurte vykusioje apdovanojimų ceremonijoje mažiausias kompaktinės klasės visureigis pripažintas geriausiu dizainerių kūrybos produktu transporto kategorijoje. 

„Audi Q2 išties stebina nauju, šiuolaikišku dizainu. Ir tai ne sumažinta jau gerai žinomų didesnių šio prekės ženklo modelių kopija“, - taip naująjį Audi Q2 įvertino konkurso žiuri. 
 
Naujasis kompaktinės klasės visureigis – ne tik progresyvaus dizaino, bet ir labai funkcionalus. Jis ganėtinai galingas ir tuo pačiu pakankamai patogus, nekeliantis jį vairuojančiam jokio diskomforto nei mieste, nei užmiesčio keliuose. Todėl konkurso vertinimo komisija mano, jog Audi Q2 turi visas galimybes tapti ne tik klasės lyderiu, bet ir diktuoti naujas automobilių gamybos tendencijas.  
 
Аudi Q2 dizainas vienareikšmiškai ženklina ir naują posūkį šios markės automobilių gamyboje. Į akį iškart krinta dizainerių pasiūlytos naujos, aštuoniakampio formos, aukštai iškeltos priekinės grotelės ir didelės aušinimo angos. Žvilgsnį traukia ir žemas, sportinį Audi Q2 charakterį pabrėžiantis stogas, elegantiškai pereinantis į C statramsčius ir skersinį skirtingų spalvų panelį. Žvelgiant iš šono, ypač patraukliai atrodo durų zonoje įdubę šoniniai paviršiai, paryškinantys ratų arkas ir kompaktišką SUV quattro charakterį. 
 
Nepaisant Audi Q2 kompaktiškumo, automobilio keleiviai palankiai įvertins erdvų saloną, teikiantį malonumą sėdėti ne tik priekyje, bet ir gale, o taip pat nesibaimins įremti galvą į stogą ir nesiskųs vietos stygiumi kojoms. 
 
Konkurso vertinimo komisija kaip puikų dizainerių sprendimą akcentavo ir Q2 salono apšvietimą. LED šviesos diodų šviesolaidžiai homogenine šviesa apšviečia skulptūriškai suformuotą priekinės prietaisų panelio dalies ir kelių atramų apdailą. Salono apšvietimą klientai gali rinktis iš dešimties spalvų.

 
Pirmieji Audi Q2 modeliai Baltijos šalių keliuose pasirodė dar praėjusių metų lapkritį. Automobilio su standartine įranga kaina Audi įgaliotųjų atstovų salonuose Latvijoje – nuo 24 000* eurų, o sportinė šio automobilio versija kainuoja nuo 26 070* eurų. 
 
Vokietijos dizaino tarybos apdovanojimas laikomas vienu prestižiškiausių dizaino sferoje. Tarptautinė vertinimo komisija premiją skiria už reikšmingas inovacijas ir atskiriems produktams, ir projektams, susilaukusiems pripažinimo dizaino srityje tiek Vokietijoje, tiek ir tarptautiniu lygiu.
 
Daugiau apie Audi Q2, 2016 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt