Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-09-07
Ištobulintas iki mažiausių detalių: atnaujintas „Audi Q2“

Ištobulintas iki mažiausių detalių: atnaujintas „Audi Q2“
 
Prieš ketverius metus „Audi Q2“ tapo naujos klasės pradininku ir be galo populiariu modeliu. O nuo šiol progresyvus kompaktinio SUV charakteris atsiskleidžia dar labiau – su dar veržlesnėmis linijomis, naujais žibintais išorėje, papildomomis „Audi connect“ paslaugomis ir vairuotojo pagalbinėmis sistemomis viduje. Naujas „Audi Q2“ yra itin ryškus, o dabar – ir dar smagesnis prie vairo.

Daugiakampių principas: išorės dizainas

„Audi Q2“ yra tvirtas automobilis kiekvienai dienai ir poilsiui, kurio charakterį geriausiai atspindi kėbulo išvaizda: sportiška, veržli ir atletiška, kurio briaunos ir ryškūs kėbulo kraštai šiam kompaktiniam SUV suteikia užtikrintumo įspūdį. Po atnaujinimo „Audi Q2“ tapo keliais milimetrais didesnis ir jo ilgis dabar siekia 4,21 metro, 1,79 m plotis ir 1,54 m aukštis liko nepakitę. O 0,31 aerodinaminio pasipriešinimo koeficientas (su sportine pakaba) yra vienas mažiausių klasėje.

Kurdami išvaizdą dizaineriai rėmėsi daugiakampio formomis, kurios išryškino automobilio priekį, šonus ir galą. Priekinis buferis turi integruotą difuzorių su didelėmis penkiakampio formos angomis, o atnaujinta priekinė kėbulo dalis su aštuoniakampėmis vientisomis grotelėmis atrodo dar efektingiau. „Advanced“ ir „S line“ apdailos paketai turi siauras įpjovas tarp radiatoriaus grotelių ir variklio gaubto, primenančias markės ikoną „Audi Sport quattro“.

Pirkėjų pasirinkimas: LED arba „Matrix LED“ priekiniai žibintai

Nuo šiol LED priekiniai žibintai yra standartinė „Audi Q2“ įranga, „Matrix LED“ žibintus galima užsisakyti papildomai. Septyni atskiri LED elementai, sumontuoti viename modulyje, sukuria sumaniai valdomą tolimųjų šviesų pluoštą, kuris visada maksimaliai ryškiai apšviečia kelią, bet neakina kitų eismo dalyvių.

Kompaktinio SUV spalvų paletė apima penkias naujas spalvas: pirmą kartą „Audi“ gamoje debiutuojančią „Apple green“ spalvą ir pirmą kartą „Q2“ siūlomas „Manhattan gray“, „Navarra blue“, „arrow gray“ ir „turbo blue“ spalvas. 


Nauja apdailos strategija: salonas ir įranga

Erdvus „Audi Q2“ salonas pritaikytas penkiems keleiviams, o salono išvaizda atkartoja ryškų išorės dizainą. Vėdinimo grotelės ir pavarų svirties antgalis arba „S tronic“ transmisijos svirtis išsiskiria nauja išvaizda. „Q2“ pirkėjai vietoje bazinės įrangos gali pasirinkti „S line“ salono apdailą, o abi versijos gali būti derinamos su trimis skirtingais išorės apdailos variantais.

Į kompaktinio SUV krovinių skyrių telpa 405 litrai, o nulenkus galinių sėdynių atlošus – 1050 litrų. Papildomai galima užsisakyti elektrinį bagažinės durelių valdymą ir vilkimo kablį.

Skaitmeninis pasaulis: ekranai, multimedijos sistema ir „Audi connect“ paslaugos

Įrangos valdymas yra skirtingų lygių ir apima nuo analoginio prietaisų skydelio ir „MMI radio plus“ sistemos iki 12,3 colių skaitmeninio „Audi virtual cockpit“ prietaisų skydelio ir „MMI navigation plus“ sistemos su 8,3 colio ekranu. Ji yra valdoma pasukamu ir paspaudžiamu centrinėje konsolėje esančiu valdikliu („MMI touch“) arba balso valdymo sistema. 705 vatų galios „Bang & Olufsen Premium Sound System“ garso sistema su 14 garsiakalbių yra unikali mažų SUV segmente.

Aukščiausiai gamoje esančioje multimedijos sistemoje pirmą kartą debiutuoja „Audi connect“ paslaugos, apimančios informaciją apie eismą realiu laiku, tai pat nuo šiol siūlomos tokios „Audi connect“ paslaugos kaip „emergency call & service“ ir „remote & control“. Jos leidžia savininkui nuotoliniu būdu užrakinti automobilį, patikrinti degalų lygį ir likusį nuvažiuojamą atstumą – vairuotojui tereikia pasinaudoti telefone įdiegta nemokama „myAudi“ programa. 

Penki galingi motorai: trys TFSI ir du TDI varikliai

„Audi Q2“ debiutuos su galingu benzininiu „1.5 TFSI“ motoru, pasiekiančiu 110 kW (150 AG) ir 250 Nm sukimo momentą. Esant mažai apkrovai ir nedideliems sūkiams, „COD“ efektyvumo sistema laikinai atjungia antrą ir trečią cilindrus.

Kiti TDI ir TFSI varikliai gamą papildys iki metų pabaigos. „Audi Q2“ su „1.5 TFSI“ varikliu bazinėje komplektacijoje turi mechaninę šešių greičių pavarų dėžę, pasirinktinai galima septynių greičių „S tronic“ transmisija. Su kai kuriais varikliais galima „quattro“ visų ratų pavara.

Kaip didesniuose automobiliuose: vairuotojo pagalbinės sistemos

„Audi Q2“ vairuotojo pagalbinės sistemos yra tokios pat kaip didesniuose automobiliuose. Standartinė „Audi pre sense front“ sistema naudoja radarą erdvei priešais automobilį stebėti, siekiant išvengti eismo įvykių arba sumažinti jų pasekmes. Perspėjimas apie išvažiavimą iš eismo juostos taip pat yra standartinė įranga, pasirenkamos sistemos suskirstytos į „Drive“, „Safety“ ir „Park“ paketus.
 
Daugiau apie Audi Q2, 2016 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt