Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-02-06
Automobilių saugumo progresas: tai, kas pražudydavo prieš 20 metų, dabar nebėra taip pavojinga

Automobilių saugumo progresas: tai, kas pražudydavo prieš 20 metų, dabar nebėra taip pavojinga
Dešimtys automobilių kompanijų varžosi tarpusavyje – kuriems gi pavyks greičiau sukurti be vairuotojo valdomą mašinos mechanizmą iki 2020-ųjų metų, tad svarbu prisiminti, kaip per pastaruosius 20 metų pažengė automobilių technologijos.

Organizacija „Euro NCAP”, atliekanti automobilių saugumo bandymus, paviešino naują vaizdo įrašą, kuriame ypač aiškiai matosi automobilių pramonės progresas saugumo srityje.
 
Nufilmuotame bandyme buvo naudojami du automobiliai, kurių amžiaus skirtumas — 20 metų. Senajai automobilių kartai atstovauti buvo pasirinktas „Rover 100”, o šiuos metus – „Honda Jazz”.
 
Abu automobiliai važiavo apie 65 km/h greičiu ir trenkėsi į vienodas kliūtis, tačiau skirtumas tarp to, kokią įtaką smūgis turėjo automobilio deformacijai ir keleiviu saugumui, yra daugiau negu akivaizdus.
 
Tokie bandymai ir automobilių pramonės progresas per pastaruosius 20 metų padėjo sumažinti mirčiu skaičių beveik dvigubai.
 
Daugiau apie šį automobilį:
Honda Jazz, 2014 - 2020
VIDEO

Įdomiausi automobiliai

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt