Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-04-12
Blogai išnaudota erdvė? Kodėl „Volkswagen ID.4“ neturi priekinės bagažinės?

Blogai išnaudota erdvė? Kodėl „Volkswagen ID.4“ neturi priekinės bagažinės?
Elektromobiliai neturi vidaus degimo variklio, tačiau savo forma nedaug skiriasi nuo senamadiškų automobilių. Taigi, priekyje dažnai yra šiek tiek erdvės, kurią galima panaudoti bagažui. Tai kodėl tada „Volkswagen ID.4“ neturi priekinės bagažinės?
 
„Volkswagen ID.4“ yra 4,6 metrų ilgio elektromobilis, skirtas šeimoms. Jis yra aukštas ir pakankamai stambus - toks dizainas dažnai ruošiamas galvojant apie JAV rinką. Šeimoms bagažinės talpa yra labai svarbi - praverstų net ir nedidelė priekinė bagažinė. Joje būtų galima vežti kokį krepšį ar laikyti daiktus, kurie įprastai yra reikalingi automobiliui (įkrovimo laidus, vaistinėlę, keletą įrankių). Tačiau „Volkswagen ID.4“ priekyje neturi bagažinės.
 
Kai elektromobilis neturi priekinės bagažinės, dažniausiai taip yra dėl to, kad jis nebuvo sukurtas elektrai. Tai yra, transformuotos benzininių/dyzelinių automobilių platformos dažnai neleidžia išnaudoti šios erdvės. Tačiau naujos elektromobilių platformos sukuria pakankamai vietos elektronikai kitose automobilio vietose. Todėl tokia ID.4 architektūra gali pasirodyti keista.
Iš tikrųjų, gerai įsižiūrėję pamatysite, kad suteikti priekinę bagažinę „Volkswagen ID.4“ būtų pakankamai sunku. „Volkswagen“ inžinieriai daug dėmesio skyrė automobilio salonui, todėl maksimaliai išnaudota jam skirta erdvė. ID.4 kapotas yra pakankamai trumpas - apatinė priekinio stiklo briauna yra tik šiek tiek toliau už priekinės ašies. Taigi, vietos automobilio nosyje yra visai nedaug.
 
 
 
 
Vietos po ID.4 kapotu nėra daug
©Gamintojo nuotrauka

Be to, priekiniai ID.4 ratai yra visai netoli automobilio priekio. Taigi, erdvę po kapotu riboja ir jų arkos. Priekinę ID.4 bagažinę ribotų trumpa automobilio nosis, ratų arkos ir saugumo zona, todėl ji būtų labai maža. „Volkswagen“ nusprendė tą mažą erdvę panaudoti automobilio sistemoms, nes žmonėms iš jos jau būtų mažai naudos - kam jums labai maža bagažinė? Taigi, čia yra langų ploviklio rezervuaras, 12V baterija, radiatorius. Tai yra, dalykai, kuriuos kartais reikės pasiekti.
 
Žinoma, visos išvardintos priežastys yra „Volkswagen“ sprendimai. Jei gamintojas būtų taip nusprendęs, ID.4 dizainas ir konstrukcija galėjo būti kitokie ir vietos bagažinei priekyje būtų atsiradę.
 
Tačiau „Volkswagen“ prioritetai buvo kitokie. Visų pirma, daug vietos salone. Antra - patogus naudojimas šeimoms. Kelti krepšius į aukštą priekinę bagažinę nėra patogu. Be to, daug ID.4 pirkėjų anksčiau naudojo įprastus krosoverius ir vienatūrius, todėl jie yra pratę prie didelių bagažinių gale. ID.4 bagažinės talpa - 543 litrai. Palyginimui, „Mustang Mach-E“ turi 402 litrų bagažinę.

 
Didelė ID.4 bagažinė gale
©Gamintojo nuotrauka

„Volkswagen“ praleido galimybę? Na, kai kuriems toks sprendimas nepatinka. Tačiau ID.4 turi didelę bagažinę gale, kuri yra lengviau pasiekiama nei maža bagažinė priekyje. Priekinės bagažinės neturi ir trumpanosis ID.3, „Mercedes-Benz EQC“ ir dar keli nauji elektromobiliai.
---------
Elektromobilių įkrovimo stotelių žemėlapis:
 
Daugiau apie Volkswagen ID.4, 2020 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt