Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-06-21
„Volkswagen“ patarimai - 5 dalykai, kuriuos galite daryti, veikdami įkrovimo stotelėje

„Volkswagen“ patarimai - 5 dalykai, kuriuos galite daryti, veikdami įkrovimo stotelėje
„Volkswagen“ po truputį ruošiasi tapimui išskirtinai tik elektromobilių gamintoju. Todėl vairuotojams pataria, ką jie gali veikti, laukdami, kol bus įkrautas jų automobilis. Tik ar tai nėra žalinga žinutė? Štai ką „Volkswagen“ pataria veikti, kol laukiate įkrovimo stotelėje:
 
Atsipalaiduokite ir pailsėkite

Didelė dalis elektromobilių vairuotojų savo mašinas įkrauna namuose, todėl šiuos patarimus „Volkswagen“ skiria ilgesnėms kelionėms. Tai nėra atsitiktinumas, kad „Volkswagen ID.4“ turi elektra reguliuojamas sėdynes, didelį stoglangį ir gerą stereo sistemą. „Volkswagen“ nori, kad įkrovimo laiką vairuotojai skirtų poilsiui.
 
Pasimėgaukite masažu

ID.4 pirkėjai gali rinktis masažines sėdynes - sustojimas įkrovimo stotelėje yra geras laikas pasimėgauti šia funkcija.
 
Pajudėkite 
 
Tarp įkrovimų ID. 4 346-522 km (WLTP). Tai - labai ilgas už vairo praleistas laikas. Sustojus įkrovimo stotelėje reikėtų pajudėti. Dažnai įkrovimo stotelės yra įrengiamos šalia kavinių ar kitų poilsio zonų.
 
Apsipirkite

Su įkrovimo stotelių padėtimi susijęs ir šis patarimas. Eikite į parduotuves. Priklausomai nuo įkrovimo stotelės galimybių, jums teks laukti 30-60 minučių. Per tiek laiko galite nusipirkti produktų vakarienei.

Naudokite automobilio pramogų sistemas

„Volkswagen ID.4“ turi „Wi-Fi“ tašką, todėl galite pažiūrėti mėgstamo serialo dalį ar klausytis muzikos.
 
Daug šių „Volkswagen“ patarimų būtų galima sudėti į vieną sakinį - atsipalaiduokite automobilyje ar pasivaikščiokite. Iš tikrųjų, šis pranešimas gali būti suprastas ir visiškai kitaip. Negi „Volkswagen“ mano, kad įkrovimo laikas yra toks ilgas, kad žmonės neturės, ką veikti? Ar kartus su ID.4 komplektuojamas ir nuobodulys? Kita vertus, elektromobilio įkrovimas dar ilgai bus ilgesnė procedūra nei trumpas stabtelėjimas degalinėje.
 
 
 
Daugiau apie Volkswagen ID.4, 2020 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt