Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-08-28
„Bugatti Chiron“ gali tapti dar galingesnis

„Bugatti Chiron“ gali tapti dar galingesnis
Koncernui „Volkswagen AG“ priklausanti išskirtinių automobilių gamintoja „Bugatti“ neatmeta galimybės dar labiau patobulinti savo hiperautomobilio „Chiron“ hibridine sistema.

1479 arklio galias turintis kelių monstras hibridizacijos pagalba galėtų tapti dar greitesnis ir galingesnis nei tik varomas standartiniu V16 motoru.

 
„Mes išnagrinėjome, kurių ingredientų mums reikia apginti savo pozicijai ir pakelti kartelei. Mes kūrėme šį variklį prieš 13 metų iki 986 arklio galių. Tuomet jį pakėlėme iki 1184 arklio galių ir dabar – 1479 arklio galias. Jūs negalite tiesiog išpurtyti 493 arklio galių iš tų pačių komponentų, todėl kūrimo procese buvo nuspręsta pakeisti 95 procentus komponentų naujais. Mūsų skaičiavimais, jei mes išgausime galios, kurios mums reikia, mums neprireiks hibrido komponento“, - apie „Bugatti“ kurtus bei naudotus tiek „Veyron“, tiek „Chiron“ modeliuose variklius kalbėjo kompanijos vadovas Wolfgangas Durheimeris.

 
Vis tik jis pridūrė, jog jei kompanija bandytų sukurtų hibridinę sistemą, ji tikrai nebūtų skirta važinėjimui miesto gatvėmis. Vietoje to papildoma elektrinė energija būtų skirta pagerinti automobilio galimybes. Vadovas pridūrė, jog tokia idėja dabar yra rimtai svarstoma ir tikėtina, jog bus pradėta montuoti į vienus greičiausių ir galingiausių serijinių automobilių.

 
 
 
 
Daugiau apie Bugatti Chiron, 2016 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt