Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-05-20
Vokietijos lėkė 400 km/h greičiu ir viską filmavo: prokuratūros išvada Lietuvoje sukeltų šoką

Vokietijos lėkė 400 km/h greičiu ir viską filmavo: prokuratūros išvada Lietuvoje sukeltų šoką
Štendalio miesto (Vokietija) prokuratūra pradėjo baudžiamąjį tyrimą dėl milijardieriaus, Vokietijos greitkeliu važiavusio 417 km/h greičiu. Neseniai buvo paskelbtas sprendimas.
 
Čekijos milijardierius Radimas Paseris (58 m.) buvo nufilmuotas Vokietijos greitkeliu važiuojantis 417 km/h greičiu.
 
Vėliau Vokietijoje, Saksonijos-Anhalto žemėje esančio Štendalio miesto prokuratūra pradėjo tyrimą. Prie „Bugatti Chiron“ vairo Paseris važiavo Vokietijos greitkeliu A2 417 km/h greičiu. Policija įtarė jį dalyvavus nelegaliose lenktynėse. Paseriui grėsė įkalinimas, tačiau gegužės pradžioje prokuroras dėl įrodymų stokos nutraukė milijardieriaus bylą, pranešama čekų svetainėje Blesk.cz.
 
Blesk.cz teigiama, kad policijai nepavyko įrodyti, jog Paseris padarė nusikaltimą, todėl jam nebuvo pareikšti kaltinimai. Tyrėjai negalėjo įrodyti, kad milijardierius kelyje elgėsi neatsakingai ir bandė pasiekti „didžiausią įmanomą greitį“. Prokuratūra taip pat pažymėjo, kad greitkelis buvo beveik tuščias, matomumas geras bei pridūrė, jog niekam nekilo pavojus.&nbsp ;
 
Šokiruojantis vaizdo įrašas vis dar viešai prieinamas socialiniuose tinkluose. Nuo sausio jį peržiūrėjo daugiau negu 11 milijonų žmonių.
 
Daugiau apie Bugatti Chiron, 2016 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt