Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-12-05
Geriausiu tarp kompaktinių visureigių paskelbtas „Kia Sportage“

Geriausiu tarp kompaktinių visureigių  paskelbtas „Kia Sportage“
Ketvirtosios kartos „Sportage“ modelį JAV tyrimų bendrovė KBB.COM įvertino „Best Buy of the Year“ („Geriausias metų pirkinys“) apdovanojimu kompaktinių visureigių segmente. Įvertinus ir išbandžius šimtus naujų 2017 metų automobilių, naujasis „Sportage“ užsitikrino vietą KBB.COM paskelbtame geriausiųjų 12 automobilių sąraše. 

„Naujasis „Sportage“ patobulėjo visomis prasmėmis: nuo prabangaus stiliaus ir funkcionalaus interjero iki moderniausių techninių sprendimų“, - tikino KMA („Kia Motors of America“) produktų planavimo viceprezidentas Orthas Hedrickas.

„Kelley Blue Book“ pripažinimas ir po didžiulės konkurencijos gautas „Best Buy“ titulas tik patvirtina, kad naujasis „Sportage“ yra išskirtinis automobilis“, - tikino jis.

Šiuolaikiškas europietiškas stilius, moderni įranga, turbininiai varikliai, funkcionalus interjeras ir aukščiausias saugumo įvertinimas padėjo šiam modeliui sparčiai skintis kelią į pirkėjų širdis. „Automobilio kainos ir kokybės santykis, suteikiamos garantijos ir išbaigtumas buvo vieni stipriausių faktorių, padėjusių laimėti „Best Buy“ apdovanojimą populiariausių kompaktinių visureigių kategorijoje“, - tikino J. R. Neradas.

„Kelley Blue Best Buy Awards“ apdovanojimai suteikia reikšmingą informaciją apie automobilius ir išrenka geriausius metų modelius, kurie labiausiai verti būti nupirkti. Šiemetiniame tyrime ekspertai išbandė daugiau nei 300 naujų modelių bei pagal nustatytus kriterijus išrinko verčiausius nugalėtojų vardo.
 
Daugiau apie Kia Sportage, 2016 - 2022
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt