Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-11-17
„Honda e“ išrinktas „Vokietijos metų automobiliu“

„Honda e“ išrinktas „Vokietijos metų automobiliu“

Naujasis „Honda e“ elektromobilis pelnė „Vokietijos metų automobilio“ titulą. Tai pirmasis japonų automobilis, nugalėjęs geriausių automobilių rinkimuose Vokietijoje. Rinkimuose „Honda e“ taip pat pripažintas geriausių metų elektromobiliu. „Honda e“  dalyvauja ir „Metų automobilio“ konkurse Lietuvoje.
 
Vokietijos „Metų automobilio“ konkurse nomintantus vertina iš pagrindinių automobilių tema rašančių šalies žurnalistų. Automobiliai vertinami pagal praktiškumo, važiavimo savybių ir inovacijų kriterijus. Atskiri prizai teikiami kompaktinių, verslo klasės, prabangių, sportinių ir elektra varomų segmentų atstovams. Tuomet iš jų išrenkamas absoliutus nugalėtojas.

 
„Honda e“ šiemet jau apdovanotas dviem prestižiniais „Red Dot“ dizaino konkurso apdovanojimais. Elektromobilis pelnė geriausio iš geriausių prizą už automobilio dizainą. Jis taip pat apdovanotas kaip geriausias metų išmanusis produktas. Kaip geriausio pramoninio dizaino pavyzdys, „Honda e“ eksponuojamas „Red Dot“ muziejuje Esene, Vokietijoje.

 
Jungtinėje Karalystėje „Honda e“ triumfavo „Autocar“ leidinio rengiamuose „Geriausio Didžiosios Britanijos automobilio“ rinkimuose. Juose „Honda e“ įvertintas technologijų bei inovacijų kategorijoje.
 
„Honda e“ taip pat dalyvauja „Metų automobilio“ konkursuose Lietuvoje, Estijoje, Vengrijoje, Ispanijoje ir Italijoje. Danijoje jis jau pateko į finalinį rinkimų turą.
Daugiau apie Honda e, 2019 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt