Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-04-26
„Honda“ jau 2040 metais planuoja gaminti tik elektrinius automobilius, bet yra viena keistenybė

„Honda“ jau 2040 metais planuoja gaminti tik elektrinius automobilius, bet yra viena keistenybė
Daug automobilių gamintojų jau turi numatę datas, kai nebegamins vidaus degimo variklių ar jų gamybos apimtis stipriai sumažins. Naujas „Honda“ vadovas Toshihiro Mibe paskelbė, kad 100 % „Honda“ pardavimų 2040 metais sudarys elektromobiliai.
 
40 % naujų „Honda“ automobilių 2030 metais bus elektriniai. 2035 metais šis rodiklis pasieks 80 %, 2040-aisiais - 100 %. Toks tikslas, atrodo, yra pakankamai aiškus. „Honda“ nori save pozicionuoti kaip ekologišką automobilių markę. Naujasis „Honda“ vadovas Mibe pabrėžia, kad šie tikslai iš tikrųjų yra labai ambicingi. Juk visada bus žmonių, kurie norės pirkti benzininius automobilius. Be to, suderinti naujas gamybos grandines bus išties sudėtinga. O kur dar naujų modelių kūrimas, gamybos procesų optimizavimas. Tie 2040-ieji neatrodo kaip labai artimas laikas, bet „Honda“ teigia, kad šis tikslas nebus lengvai pasiekiamas.
 
Šiaurės Amerikoje „Honda“ bendradarbiaus su GM. Bus kuriami du dideli automobiliai, naudojantys „GM Ultium“ platformas . Japonų automobilių gamintojai, atrodo, vėluoja į elektromobilių traukinį - JAV ir Europos gamintojai šioje srityje yra žengę daugiau tvirtesnių žingsnių. Taigi, „Honda“ ir GM bendradarbiavimas yra ženklas, kad tokių technologinių mainų ateityje bus daugiau. 
 
„Honda“ planuoja plėtrą ir Kinijoje. Dėl politinės santvarkos, „Honda“ privalės bendradarbiauti su vietiniais gamintojais. Ten gaminami „Honda“ elektromobiliai naudos CATL baterijas.
 
Tuo tarpu Japonijoje „Honda“ jau 2024 metais pristatys pirmąjį savo kei klasės elektromobilį. Čia greičiausiai pirmiausia pasirodys ir autonominis „Honda“ elektromobilis, kuriamas su GM.
 
Šioje strategijoje yra ir viena nuostabą kelianti eilutė. „Honda“ 2040 metais pardavinės tik elektromobilius, bet dalis jų naudos vandenilinius kuro elementus. „Honda“ šioje srityje turi patirties - vandenilinius automobilius japonų gamintojas kuria ir bando nuo praeito amžiaus pabaigos. Tačiau dabar, kai, atrodo, visi suka link baterijose saugoma energija varomų elektromobilių, toks „Honda“ žingsnis atrodo kiek keistai. Tik laikas parodys, ar „Honda“ nesigailės skyrusi investicijų vandeniliniam transportui.

Foto: ©Gamintojo nuotrauka
---------
Elektromobilių įkrovimo stotelių žemėlapis:
 
Daugiau apie Honda e, 2019 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt