Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-12-16
Į Lietuvą atvyko visureigių komforto etalonas „Mercedes-Benz GLS“


 
Naujasis S klasės visureigis „Mercedes-Benz GLS“ jau atvyko į Lietuvą. Nepriekaištingu komfortu stebinantis modelis siūlo geriausią šiandien rinkoje prieinamos įrangos, komforto ir erdvės koncepciją. GLS debiutuoja su dviem galingais ir efektyviais dyzeliniais, vienu benzininiu varikliais bei išskirtiniu visiems septyniems automobilio keleiviams pritaikytu komforto paketu.
 
„GLS visureigis yra geriausia, ką komforto ieškantis klientas šiandien rinkoje gali surasti. „Mercedes-Benz“ šiuo modeliu rodo, jog bekompromisė prabanga bei komfortas galimi ne tik sedanuose, kaip S klasė, bet ir visureigiuose“, – sako oficialaus „Mercedes-Benz“ atstovo Lietuvoje „Silberauto“ lengvųjų automobilių pardavimo vadovas Rolandas Samuolis.

Komfortas – visiems septyniems
 
Itin erdviame GLS salone standartiškai jau montuojamos trys sėdynių eilės, o paskutiniojoje gali patogiai keliauti žmonės iki 194 cm ūgio. Vietoje ištisinės antros eilės sėdynės galima užsakyti du individualius krėslus – tai dar komfortiškiau keleiviams ir lengviau patekti į trečią sėdynių eilę.
 
Prabanga ir komfortas yra vizitinė GLS kortelė. Siūloma „Thermotronic“ automatinė penkių zonų klimato kontrolės sistema – aplinkos oro temperatūrą gali nustatyti ir trečios sėdynių eilės keleiviai. Erdvų saloną į kelias klimato erdves padalina įvairiose vietose įrengti papildomi ortakiai, sumontuoti net ir prie trečios eilės keleivių kojų.

 
Papildomai užsakius „Rear Comfort package Plus“ paketą, antros eilės keleiviams bus sumontuotas prabangus porankis su integruotais puodelių laikikliais, reguliuojami sėdynių atlošai bei 7 colių „Android“ planšetė, kuria galima reguliuoti įvairias „Mercedes-Benz User Experience“ (MBUX) sistemos funkcijas.
 
Antros eilės keleiviams gali būti skirti ir du papildomi 11,6 colio įstrižainės lietimui jautrūs ekranai, kuriuose galima stebėti mėgstamus filmus, nustatyti norimą muziką, naršyti internete. Prie kiekvieno įrenginio galima prijungti vis kitą telefoną, kompiuterį ar planšetę.
 
Vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis, pasirinkę „Energizing package Plus“ paketą, gali mėgautis
šildomomis bei ventiliuojamomis sėdynėmis su masažo funkcija, „Air Balance“ sistema su oro jonizatoriumi, o „Energizing Coach“ pateikia individualias rekomendacijas pagal vairuotojo būseną. Susiejus su „Garmin®“ ar „Mercedes-Benz vivoactive®“ išmaniuoju laikrodžiu, „Energizing Coach“ sistema žino vairuotojo streso lygį, nakties miego kokybę ir gali automatiškai parinkti geriausiai jam tuo metu tinkančią programą, kuri vairavimą pavers lengvu poilsiu.
 
Modernūs asistentai – ir kelyje, ir šalia jo
 
Naujasis „Mercedes-Benz GLS“ jau standartinėje įrangoje turi aukščiausio lygio orinę pakabą „Airmatic“ su amortizatorių reguliavimo galimybe, o papildomai užsakoma moderniausia rinkoje elektrohidraulinė pakaba „E-Active Body Control“ su 48 voltų sistema. Ant priekinio stiklo sumontuota kamera skenuoja kelio paviršių bei paruošia kiekvieną amortizatorių artėjančiai atkarpai – individualiai reguliuoja suspaudimo stiprumą. Įveikiant posūkį, vidinės pusės amortizatoriai tampa kietesni, taip automobilis išlieka nepasviręs net ir dideliu greičiu įveikiant vingiuotas atkarpas.

 
GLS yra pajėgus ne tik ant asfalto, bet ir nuvažiavus nuo jo. Pasirinkus „Off-Road Engineering package“, automobilyje atsiranda papildomas ir sunkiai įveikiamose vietose naudingas lėtesnės pavaros režimas. Važiuoti tiksliau leidžia posvyrio, nuolydžio kampo bei kiti duomenys, atvaizduojami centriniame ekrane. Kartu su šiuo paketu GLS modelio dugne sumontuojama papildoma apsauga, leidžianti nesijaudinti dėl galimų pažeidimų važiuojant menkai pažįstamose vietovėse.
 
Visureigis taip pat gali važiuoti iš dalies autonomiškai – prisitaikyti prie priekyje judančios transporto priemonės greičio, išlaikyti automobilio trajektoriją eismo juostoje, asistuoti persirikiuojant ir autonomiškai stabdyti esant avarinei situacijai.
 
 
Daugiau apie šį automobilį:
Mercedes-Benz GLS klasė, 2019 - dabar
Susiję straipsniai
Naujo segmento pradininkas – „Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+“ visureigi  
Nauja klasė prabangių SUV rinkoje – „Mercedes-Maybach GLS“  
Kaip vokiečiams pavyko sukurti komfortiškiausią pasaulyje SUV?  
Paskelbti septyni modeliai, pretenduojantys į Lietuvos metų automobi  
Spalį Lietuvoje parduota triskart daugiau naujų elektromobilių  
Paradoksas: lietuviai gali sau leisti naujus automobilius, bet renka  
Verta žinoti: kiek kainuoja susidūrimas su gyvūnu kelyje?  
Didžiausia „Mazda“ 2020 m. naujiena – elektromobilis MX-30 jau atvyk  
Projektas „Aš – ralistas“: Svajojantiems tapti ralio lenktynininku  
Kokie automobiliai Lietuvoje yra patys populiariausi ir koks jų amži  
Atsinaujino SEAT "Ateca" ir šią savaitę jau pasiekė Lietuvą  
Eismo įvykiai spūstyse: daugelio priežastis – atstumo nesilaikymas i  
Svarbu vairuotojams: rudenį didmiesčiuose padaugėjo eismo įvykių   
Lietuvoje – unikali proga susipažinti su vienu iš pirmųjų pagamintų   
Lietuvos metų automobilio rinkimuose šiemet – elektromobilių antplūd  
„Lūžio taške“ pristatyti naujos kartos „BMW 4“ modeliai  
Paaiškino, ką reiškia „fyškė“, „stoikė“ ir kiti vairuotojų „burtažod  
Baltijos šalis pasiekė pirmieji „Volkswagen ID.3“  
Naujausi „Audi RS“ modeliai išbandyti „Nemuno žiedo“ lenktynių traso  
Reakcija į nelaimę kelyje: nuo asmeninio saugumo iki spūsčių visame   
VIDEO

Įdomiausi automobiliai

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2020

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt