Markės
956 iš 1639
Nerijus Paketūras Autoasas.lt Apžvalga
PRIVALUMAI
  • Komfortiškos septynios vietos
  • Aukščiausio lygio visapusiškas komfortas
  • Neblogas pravažumas bekelėje
TRŪKUMAI
  • Mažas variklių pasirinkimas
  • Brangus išlaikymas
"GLS komplektuojamas su autonominio vairavimo sąvybėmis tokiomis kaip pristabdymas, pagreitėjimas, vairavimas kamščiuose, lenkimo funkcija bei kruizo kontrole gebančia palėtinti automobilį posūkiuose ir vėl grįžti į pradinę būseną tiesiojoje "
Mercedes kompanija mums pristato visiškai naują GL Mercedes įpėdinį pavadinimu GLS. S raidė gale mums sako, jog tai prabangiausias ir neskaitant G klasės pats didžiausias Mercedes visureigis. Puiku, kad Mercedes dizaineriai paliko šiam dideliam visureigiui kampuotą dizainą. Kiek kuklios tačiau solidžios linijos puikiai dera prie automobilio įvaizdžio. O įvaizdžio pagalbos tikrai prireiks šiam naujokui – kadaise jis konkuravo vien su Land Rover konkurentais, tačiau pastaruoju metu sulaukia dielio spaudimo ne tik iš Volvo su XC90 modeliu, Audi su Q8 modeliu bet svarbiausia pirmą kartą pristatytu masyviu ir bekompromisiu BMW X7. Tam turi pasitarnauti GLS matmenys: jo ilgis – 5207 mm (77 mm ilgesnis už pirmtaką), plotis – 1956 mm (22 mm platesnis), o ratų bazė tapo 60 mm ilgesnė – išaugo iki 3135 mm. Todėl septynvietis visureigis viduje užtikrina didžiulę erdvę kiekvienam keleiviui – antroje sėdynių eilėje vietos kojoms padaugėjo 87 mm, o trečioje patogiai telpa žmonės iki 194 cm ūgio. Antroje sėdynių eilėje montuojamos tik dvi prabangios sėdynės su porankiais, todėl tarp jų susidaro tarpas, per kurį patekti į trečiąją eilę itin paprasta. Tokia konfigūracija yra labai patogi, kai antroje ar trečioje sėdynių eilėje sumontuotos vaikų kėdutės. Salone montuojama penkių zonų klimato kontrolės sistema, viena iš jų skirta išskirtinai trečiajai eilei. Jai taip pat skirti USB lizdai bei puodelių laikikliai. Ištiesų automobilis viso turi 11 USB lizdų! Visi GLS modeliai turi 4 MATIC keturių varančių ratų transmisiją bei 9 laipsnių automatinę pavarų dėžę. Išmani sistema pagal automobilio sukibimą gali perduoti iki 100 proc. galios vienai ašiai, reguliuoti kiekvieno rato prošvaisą ir reguliuoti kiekvieno rato sukibimą su dangą, pristabdyti ar pagreitinti automobilį. Ir visa tai atlikti itin komfortiškame stiliuje. Ištiesų galima individualiai reguliuoti kiekvieno rato prošvaisą pagal savo norus, o įstrigus smėlyje jums gali pagelbėti šuoliuko funkcija. Visa tai atliekama aktyvios pakabos dėka. Nenuostabu, kad toks išskirtinis automobilis komplektuojamas su autonominio vairavimo sąvybėmis tokiomis kaip pristabdymas, pagreitėjimas, vairavimas kamščiuose, lenkimo funkcija bei kruizo kontrole gebančia palėtinti automobilį posūkiuose ir vėl grįžti į pradinę būseną tiesiojoje. GLS turi ne tik autonominio parkavimo funkciją, bet ir plovyklos režimą – kuris užlenkia veidrodėlius, pakelia pakabą, įtraukia (!) ratus į vidų per kelis centimetrus, įjungia kondicionierių ir išjungia valytuvus. Tiesa interjero medžiagų kokybė nėra be priekaištų – vietomis plastikas naudojamas pigus, o kai kurie mygtukai taip pat neatrodo itin kokybiškai surinkti. Masyvus visureigis gali būti komplektuojamas net su 23 colių ratlankiais, o tiems kam patinka blizgučiai galės džiaugtis chrominiais išmetimo vamzdžiais net jei jie yra tik butaforiniai dyzelinėse versijose.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Modifikacijų: 0
Modifikacijų sąrašas tuščias.
Mercedes-Benz modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
890123456789012345678901234567890
  Kompaktiniai   A klasėA klasėA klasėA klasė
    CLA klasėCLA klasė
  Vidutiniai   C klasėC klasėC klasėC klasė
  Dideli E klasėE klasėE klasėE klasėE klasė
  Reprezentaciniai   S klasėS klasėS klasėS klasė
  Kupė   CL klasėCL klasėCL klasėS klasė Coupe
  CLK klasėCLK klasė  
   CLC klasė   
  Keturduriai kupė    CLS klasėCLS klasėCLS klasė
  Kabrioletai  SL klasėSL klasėSL klasėSL klasė
  Roadsteriai   SLK klasėSLK klasėSLK klasė
  Mini krosoveriai     GLA klasėGLA klasė
  Krosoveriai    GLK klasė GLB klasė
    GLE klasė CoupeGLE klasė Coupe
    GLC klasė
    GLC klasė Coupe
  Visureigiai   M klasėM klasėM klasėGLE klasė
    EQC
  Dideli visureigiai  G klasėG klasė
   GL klasėGL klasėGLS klasė
  Pikapai     X klasė
  Mini vienatūriai    B klasėB klasėB klasė
  Vienatūriai    R klasė  
  Dideli vienatūriai     EQV
  Sportiniai     AMG GT
  Supercar    SLR McLarenSLS AMG  
  Daugiatiksliai    Vaneo   
   VianoV klasė
  Komerciniai   SprinterSprinterSprinter
  VitoVitoVito
    Citan
  890123456789012345678901234567890
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Išskirtiniai automobiliai

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 4000 skelbimų, virš 6900 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2020

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt