Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-08-03
Indijos tikslas: 100 % elektra varomų automobilių

Indijos tikslas: 100 % elektra varomų automobilių
Indija savo 1,2 milijardui gyventojų turi grandiozinę viziją - tik elektra varomos transporto priemonės iki 2030-ųjų metų. Ir tai nėra pati ambicingiausioji sumanymo pusė - valdžia mano, kad tai pasieks neišleisdama nė dešimties centų.  

Energetikos ministras, Pijušas Gojalas, jaunimo konferencijos metu pareiškė: "mėginame padaryti, kad ši programa taptų pati save finansuojanti. Mums nereikia nė vienos rupijos paramos iš valstybės ar iš Indijos gyventojų." 
 
Gojalas savo programoje numato efektyvų skatinimo planą, įsigyti elektra varomus automobilius su nulinėmis pradinėmis investicijomis, tai yra pinigai už elektra varoma transporto priemone bus sumokami palaipsniui kaip už kurą, kurį naudojo anksčiau. 
 
Šiuo metu Indijoje 6 procentų namų ūkių turi nuosavą automobilį. Tikima, kad ekonominis augimas leis šį procentą padidinti į elektra varomų transporto priemonių pusę. 
 
Šis ambicingas planas nėra pirmas toks Indijoje. Keli didžiausi vietiniai teršėjai jau pasirašė pasižadėjimą iki 2030-ųjų metų 40 % sugeneruojamos elektros energijos, išgauti iš atsinaujinančių šaltinių, daugiausia iš saulės. 
ekoidejos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt