Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-01-08
Įžūlumas ar sumani strategija? Ford elektromobilius galima užsisakyti praktiškai „Tesla“ kieme

Įžūlumas ar sumani strategija? Ford elektromobilius galima užsisakyti praktiškai „Tesla“ kieme
 
Kai praėjusį lapkritį „Ford“ pristatė elektrinį „Mustang Mach-E“, renginys įvyko visai šalia esančios „Tesla“ dizaino studijos. Dabar paaiškėjo, kad šiuos elektromobilius galima užsisakyti visai šalia „Tesla“ būstinės.
 
„Ford“ atstovai, įsikūrę 8 mylių (arba maždaug 12 km) atstumu nuo „Tesla“ būstinės, esančios Palo Alto mieste, Kalifornijoje, teigia, kad vos tik buvo pristatytas „Mustang Mach-E“, jie iškart gavo 40 išankstinių rezervacijų. O dabar jų jau turi 100.
 
„Sunnyvale Ford“ prezidentas Steve‘as Fuentes‘as „Detroit Free Press“ teigia:
 
„Iki šiol jau sulaukėme 100 išankstinių [Mustang Mach-E] rezervacijų. Mustang Mach-E susilaukė nepaprastai teigiamos reakcijos. Tai yra vienas didžiausių žaidimo taisykles keičiančių automobilių, kokį mes kada nors turėjome.
 
Manau, kad rinka yra subrendusi ir pasirengusi kažkam kitam nei Tesla. Mūsų vien tik elektra varomas visureigis su 482 km nuvažiuojamu atstumu yra super kietas ir funkcionalus.“
 
Įtariai nusiteikę gali daryti išvadą, kad šitaip elgdamasi „Ford“ tiesiog bando atkreipti papildomą dėmesį į save. Ir galbūt taip mastantys yra visai teisūs.
 
Kai lapkričio mėn. netoli Los Andželo buvo pristatytas „Mustang Mach-E“, renginys vyko vos už vieno kvartalo nuo „Tesla“ dizaino studijos.
 
Bendrovės pirmininkas Bill‘as Ford‘as pripažino šį faktą, bet tik šypsodamasis pasakė, jog „tai tėra sutapimas“.
 
O pasiteiravus Billo Fordo, kaip į „Mustang Mach-E“ pristatymo vietą gali sureaguoti Elonas Muskas, jis tik pašmaikštavo: „Aš tarp susirinkusiųjų jo nemačiau. Ar jis [Elonas] čia?“
 
Elonas sureagavo ir, kaip galima buvo tikėtis, tą padarė savu stiliumi. Jis „Ford“ kompaniją pasveikino su šiuo elektromobiliu:
 
„Sveikinimai Mach E! Tvarūs / elektriniai automobiliai yra ateitis!! Džiaugiuosi šiuo Ford pranešimu, kadangi jis paskatins ir kitus automobilių gamintojus pereiti prie elektromobilių.“
 
Apklausos rezultatai, paskelbti iškart po „Mustang Mach-E“ pristatymo, parodė, kad vartotojai „Mustang Mach-E“ elektromobiliu susidomėjo lygiai taip pat stipriai, kaip ir ir domisi būsimuoju „Tesla Model Y“ modeliu. Ir 1 iš 4 pirmosios „Mustang Mach-E“ versijos pirkėjų gyvena Kalifornijoje.
 
Kiek anksčiau „Ford“ patvirtino, kad „2021 m. Mustang Mach-E First Edition rezervacijos jau yra visiškai užpildytos“. „Ford“ tvirtina, kad daugiau nei 80 % JAV pirkėjų renkasi elektromobilius su padidinta baterijų talpa, leidžiančia vienu įkrovimu nuvažiuoti 482 km.
 
„Detroit Free Press“ straipsnyje yra ir keletas akivaizdžių nuorodų į „Tesla“ kompaniją. Štai ką sako vienas „Mach-E“ rezervaciją patvirtinęs pirkėjas iš Birmingemo, Mičigano valstijos:
 
„Man patinka Tesla idėja, bet aš nepasitikiu Tesla. Aš būčiau pirkęs Chevrolet Bolt, bet jis nėra itin patrauklus. Šiuo metu aš vairuoju 2020 Camry hibridą. Aš jį dievinu. Šis naujas automobilis [Mach-E] pakeis mano žmonos 2017-ųjų Dodge Journey.“
 
Panašu, kad „Ford“ išankstines „Mach-E“ rezervacijas renkasi visoje JAV ir Ann Arbor mieste, Mičigano valstijoje esančios „Varsity Ford“ generalinis direktorius teigia, kad jau taip pat turi 70 „Mach-E“ rezervacijų:
 
„[Elektromobilių] rinka priklauso Tesla. Ir Tesla ją tiesiog žudo. Jų transporto priemonės seksualios. Tai netgi statuso simbolis ir kai kuriems žmonės beveik gyvenimo būdas. Aptakūs, gražūs automobiliai. Tad Ford ateina į šį segmentą.“

Spauskite ir sužinokite daugiau apie Ford Mustang Mach-E technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt