Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-01-27
Techninė pagalba „Ford Mustang Mach-E“ kažkam kainuos 28 tūkstančius dolerių - kas nutiko?

Techninė pagalba „Ford Mustang Mach-E“ kažkam kainuos 28 tūkstančius dolerių - kas nutiko?
„Ford Mustang Mach-E“ yra pajėgus ir stilingas elektromobilis. Pirkėjai, atrodo, džiaugiasi šiomis mašinomis. Bet su „Mach-E“, kaip ir su kitais elektromobiliais, reikia elgtis atsargiai.
 
Vienas „Ford Mustang Mach-E“ savininkas iš Kanados riedėjo į Floridą. Jei turite gerą smegenų žemėlapį, žinote, kad tai – ilgas kelias. Tačiau sustoti šalikelėje „Mach-E“ privertė ne išsikrovusi baterija, o vairuotoją apie gedimą perspėjantis pranešimas.
 
Gedimų pasitaiko ir „Ford“ greitai parūpino sunkvežimį, kuris turėjo nuvežti sugedusį „Mach-E“ į remonto dirbtuves. Bet smulkus gedimas netikėtai virto 28 tūkstančių dolerių vertės remontu. Kas nutiko?
 
Na, sunkvežimio vairuotojas nebuvo susipažinęs su „Mach-E“. Gali būti, kad jis tokį automobilį gelbėjo pirmą kartą. Taigi, pasilenkęs po elektromobiliu jis rado porą kilpelių ir už jų užkabino tempimo lynus. Tik tos kilpelės nėra skirtos tempimui, todėl jos lūžo.
 
Maža bėda – reikės kažką suvirinti, tiesa? Netiesa, nes tos kilpos buvo baterijų modulio dalis. Tempti „Mach-E“ už jų negalima, nes išjudintas baterijų rėmas gali pažeisti baterijas. Ir pažeidė - savininkas MachEforum.com guodėsi, kad baterijos varva. Greičiausiai buvo pažeista baterijų aušinimo sistema.
 
Baterijos yra brangios, todėl buvo išrašyta smagi sąskaita – 28 tūkstančių dolerių. Niekas nenori jos apmokėti, bet reikia viltis, kad teismų neprireiks ir „Ford Mustang Mach-E“ savininkas neturės dengti žalos, kurios nepadarė.
 
Tai, beje, yra gera pamoka. „Ford Mustang Mach-E“ turi tempimui skirtus taškus – visi automobiliai tokius turi. Jis turi ir taškus kėlimo įrangai. Problema ta, kad netinkamai kilstelėjus benzininį automobilį galima apgadinti jo grindis – pigu nebus, bet ir ne tragedija. Tuo tarpu netinkamai pakėlus elektrinį automobilį galima apgadinti jo bateriją, o tai – jau visai kitos išlaidos.
 
Daugiau apie Ford Mustang Mach-E, 2020 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt