Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-01-25
Ne „Tesla Model Y“ - „Mustang Mach-E“ taikiklyje iš pradžių buvo kitas automobilis

Ne „Tesla Model Y“ - „Mustang Mach-E“ taikiklyje iš pradžių buvo kitas automobilis
„Mustang Mach-E“ - tai vienas svarbiausių naujų „Ford“ automobilių. Naujos markės pradžia, žingsnis į elektrinę erą ir naujos tapatybės paieškos. Ir, žinoma, konkurencija su populiariausiais elektromobiliais, tarp kurių tikrai bus ir „Tesla Model Y“. Tačiau „Mach-E“ programos pradžioje ne tas automobilis buvo matomas kaip pagrindinis konkurentas.
 
Nauji automobilių modeliai visada kuriami žvalgantis į konkurentus. Tai yra normalu - niekas nenori nuo pač pradžių atsilikti nuo pačių geriausių. Jei koks nors automobilis yra perkamas, konkuruojantys gamintojai analizuoja geriausias jo savybes ir stengiasi jas atkartoti. Taigi, ir „Mustang Mach-E“ buvo kuriamas žvalgantis į kitą visureigį. Tik ne „Tesla Model Y“.
 
„Mustang Mach-E“ dažnai lyginamas su „Model Y“, tačiau tiesa yra ta, kad „Mach-E“ programos pradžioje „Tesla“ modelis dar nebuvo parduodamas ir gerai žinomas. Taigi, „Ford“ žvalgėsi kitur.
„Porsche Macan“ - štai kur žvalgėsi „Ford“, kurdama „Mach-E“ elektromobilį. Tai gali atrodyti kiek keista, nes „Macan“ (kol kas) nėra elektromobilis, tačiau būtent jis dažnai laikomas geriausiu savo kategorijos krosoveriu. Be to, „Porsche“ yra prabangių automobilių markė su gilia istorija ir sportiniu charakteriu - „Ford“ nori tokia būti. Taigi, „Mach-E“ buvo kuriamas taip, kad atitiktų ar pranoktų „Macan“ sukurtą standartą.
 
 
Ir tai nėra gandai - „Team Edison“, už „Ford“ elektromobilių kūrimą atsakingos komandos, vadovas Markas Kaufmanas tai atskleidė viename iš interviu. Jam patinka „Porsche“ automobilis ir markės charakteris. Galbūt toks atvirumas pasirodys keistas, bet tai automobilių pramonėje yra įprasta. Pavyzdžiui, „Alpine A110“, „Renault“ koncerno sportinis automobilis, buvo kuriamas žvalgantis į „Porsche Cayman“. Turėdami progą „Porsche“ inžinieriai pasivažinėja „Ferrari“ superautomobiliais. 
 
Kol kas „Mach-E“ apžvalgos yra labai pozityvios. Tai nėra toks sportiškas automobilis, kaip gali pasirodyti matant „Mustang“ vardą, bet jis yra greitas, pakankamai smagus ir praktiškas.
---------
Elektromobilių įkrovimo stotelių žemėlapis:
 
Daugiau apie Ford Mustang Mach-E, 2020 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt