Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-11-08
Jau netrukus: naujojo Volvo EX90 premjera

Jau netrukus: naujojo Volvo EX90 premjera
EX90 yra ne tik naujausias „Volvo“ modelis – tai pirmasis mūsų naujos kartos, visiškai elektrinis ir programine įranga pagrįstas automobilis, žymintis naujos „Volvo Cars“ eros pradžią.
 
Jau beveik šimtmetį mūsų pagrindinis tikslas yra automobiliuose diegti naujoves ir nustatyti naujus saugos standartus, taip siekiant išgelbėti daugiau gyvybių keliuose. Pristatydami „Volvo EX90“ mes tęsiame šį įsipareigojimą. Unikalus galingo pagrindinio kompiuterio ir programinės įrangos derinys leido mums „Volvo EX90“ visureigyje įdiegti pažangiausias saugos technologijas, tokias kaip „LiDAR“ ir vairuotojo supratimo sistema, padedančias mums toliau siekti savo vizijos – visiškai išvengti žūčių ar sunkių sužeidimų naujuose „Volvo“ automobiliuose.
 
Naujasis „Volvo EX90“ taip pat pasižymės naujomis ryšio ir jungiamumo galimybėmis, kad ilgainiui taptų tik geresnis, saugesnis ir labiau pritaikytas prie individualių vairuotojo poreikių. Automobilyje diegiamos naujovės, padedančios vairuoti ir gyventi tvariau, o dizainas atspindi mūsų skandinavišką paveldą. Galiausiai, sumanios funkcijos ir paslaugos užtikrins, kad automobilio vairavimas, įkrovimas ir gyvenimas su juo taptų ypač malonia ir pastangų nereikalaujančia patirtimi.
 
Naujasis „Volvo EX90“ yra mūsų didelio šeimyninio visureigio, sukurto elektrinei erai, vizija – ir mes nekantraujame jums ją pademonstruoti! Pristatymo metu „Volvo Cars“ generalinis direktorius Jimas Rowanas ir kiti vyresnieji vadovai bei ekspertai supažindins jus su technologijomis, dizainu ir kitais svarbiausiais akcentais, sukurdami įtraukiančią patirtį.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt