Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-03-07
Jau žinome, kada pirmą kartą išvysime „Tesla Model Y“ - tai bus svarbiausias markės modelis

Jau žinome, kada pirmą kartą išvysime „Tesla Model Y“ - tai bus svarbiausias markės modelis

 „Tesla Model Y“ atrodys labai panašiai į „Model 3“
©Gamintojo nuotrauka

„Tesla Model Y“ - tai kompaktiškas visureigis, kuris turėtų pirkėjus pasiekti jau kitų metų pabaigoje. Automobilio dizainas jau yra užbaigtas, tai kada jį pamatysime? Pagaliau atskleista data - „Tesla Model Y“ nevėluos.

Pernai Muskas kalbėjo, kad naujasis modelis bus pristatytas kovo 15 dieną. Pasirodo, jis daug neklydo - „Tesla Model Y“ pristatymas įvyks kovo 14-ąją. Renginio metu prototipai pavėžins kelis žiūrovus, Muskas papasakos apie dizainą ir naujojo automobilio galimybes. Pastaruoju metu tai - jau antra gera žinia „Tesla“ gerbėjams, nes neseniai į rinką paleista ir pigiausia „Model 3“ versija, kainuojanti 35 tūkstančius dolerių.

Kalbant apie kainą, Muskas teigė, kad „Model Y“ bus 10 % didesnis už „Model 3“, todėl ir kainuos 10 % daugiau. Taip pat teigiama, kad „Model 3“ gamybos košmaras nepasikartos, nes „Tesla“ išmoko savo pamokas ir bus pasiruošusi užsakymų antplūdžiui. O pirkėjų tikrai bus nemažai - „Model Y“ yra pats svarbiausias kada nors pasirodęs markės automobilis.

Pernai „Tesla“ pardavė daugiau nei 120 tūkstančių „Model 3“ automobilių, pakylėdama savo mažiausią sedaną iki perkamiausio elektromobilio pasaulyje statuso. Tiesa, nors skaičiai ir atrodo įspūdingai, „Ford“ per tą patį laiką pardavė daugiau nei 900 tūkstančių „F-Series“ pikapu, o „Toyota“ pardavė daugiau nei 420 tūkstančių „RAV4“ visureigių. Tuo tarpu „Model 3“ tapo ne tik perkamiausiu elektromobiliu, bet ir perkamiausiu sedanu. Kitaip tariant, net palyginti kuklūs „Model 3“ pardavimai leido dominuoti sedanų rinkoje, bet nė kiek neprilygo didesnėms mašinoms.

Akivaizdu, kad „Model Y“ yra didžiulė galimybė užsidirbti. Pats muskas teigia, kad „Model Y“ paklausa bus 50-100 % didesnė nei „Model 3“. Taigi, tam jau ruošiamasi planuojant automobilių gamybą ateityje. Nors „Model Y“ turės konkurentų iš Europos, „Tesla“ jau turi ištikimų gerbėjų ratą ir jau tapo statuso simboliu. Taigi, „Model Y“ gali tapti pelningiausiu „Tesla“ kūriniu. O juk šalia to dar bus ir „Roadster“ superautomobilis, planuojamas pikapas ir „Semi“ vilkikas. Beje, gali būti, kad „Tesla“ ruošia staigmeną ir pikapas pasirodys kartu su „Model Y“, tačiau tai – tik spėliojimai. Reikės lauksi kovo 14-osios.
Spauskite ir sužinokite daugiau apie Tesla Model Y technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt