Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-02-04
„Tesla“ praneša apie atkeliaujantį „Model Y“ – „šįkart viskas bus kitaip, nei su Model 3“

„Tesla“ praneša apie atkeliaujantį „Model Y“ – „šįkart viskas bus kitaip, nei su Model 3“
 
Automobilių gamintojas išsiuntė laišką akcininkams, kuriame pranešama kada „Model Y“ elektromobilis, prie kurio jau dirbama nuo 2015-ųjų metų, bus pradėtas gaminti masiškai.
Kompanija patikino savo investuotojus, kad šįkart „viskas bus kitaip“ ir „Model Y“ masinė gamyba prasidės nuo 2020-ųjų metų.
 
„Tesla“ prognozuoja, kad „Model Y“ gamyba kainuos mažiau nei buvo išleista „Model 3“ elektromobiliui.
 
Pagrindinės tų išlaidų priežastys buvo delsa, kurią sukėlė techniniai iššūkiai ir nepakankamos gamybos apimtys.
 
Panašu, kad „Tesla“ įsitikinusi, kad pasimokė iš savo klaidų, o ir teigiama, kad „Model 3“ surinkimo linijos gali būti lengvai „pritaikytos Model Y automobilių surinkimui“. Tad kompanija nemano, kad reikės viską pradėti nuo nulio ir su „Model Y“ viskas vyks gerokai sklandžiau.
Elonas Muskas taip pat teigia, kad „Model Y“ surinkimas „Gigafactory“ gamykloje (Nevadoje) turėtų sumažinti kompanijos riziką dėl užsakymų įvykdymo bei tuo pačiu ir reikalingų dalių transportavimo kaštus, kurie atsiranda „Model 3“ elektromobilio atveju, kadangi reikalingos dalys yra gabenamos iš Nevados į Kaliforniją.
 
„Šie metai Tesla kompanijai turėtų būti išties jaudinantys“, - teigiama laiške akcininkams. „Model 3 taps pasauliniu produktu, mūsų verslo pelningumas turėtų tapti tvariai teigiamas, mūsų naujoji Gigafactory gamykla Šanchajuje turėtų pradėti gaminti automobilius ir pradėsime ruošti įrangą Model Y gamybai.“
Daugiau apie Tesla Model Y, 2020 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt