Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-02-02
Tesla vėl viršijo lūkesčius: skelbiama apie milijardines pajamas, ir jau prasidėjusią Model Y gamybą

Tesla vėl viršijo lūkesčius: skelbiama apie milijardines pajamas, ir jau prasidėjusią Model Y gamybą
 
„Tesla“ paviešino savo 4-ojo ketvirčio finansinius rezultatus ir jie vėl geresni, nei tikėjosi daugelis finansų analitikų.
 
Volstryto finansų analitikai tikėjosi, kad 4-ojo ketvirčio „Tesla“ pajamos sudarys maždaug 7,047 mlrd. JAV dolerių ir vienos akcijos pelnas sieks 1,62 dolerio.
 
Po to, kai III-ojo ketvirčio analitikų skaičiavimus „Tesla“ kompanija gerokai viršijo, šįkart jau ir Volstryto rykliai lūkesčių kartelę pakėlė ganėtinai aukštai. Bet „Tesla“ juos ir vėl viršijo.
 
Pranešama, kad IV-ojo ketvirčio „Tesla“ pajamos sudarė 7,384 mlrd. JAV dolerių ir vienos akcijos pelnas siekė net 2,14 JAV dolerio.
 
Taip pat automobilių gamintojas ir toliau gerina savo finansinę būklę ir per šį ketvirtį padidino grynųjų pinigų kiekį beveik 1 mlrd. JAV dolerių – iki 6,3 mlrd.
Kaip ir buvo galima tikėtis, po tokių naujienų akcijų rinkos iškart sureagavo ir „Tesla“ akcijos pakilo dar 6 proc. Dabar jos gerokai viršija 600 dolerių ribą.

 
Pagrindiniai finansiniai kompanijos rezultatai
©Tesla

Ataskaitoje taip pat teigiama, kad per IV-ąjį ketvirtį vėl buvo pasiektas pristatytų elektromobilių rekordas ir iš viso klientus pasiekė 112 095 „Tesla“ elektromobiliai.
 
O naujojo „Model Y“ elektromobilio gamyba prasidėjo jau šį sausio mėnesį – anksčiau nei buvo planuota. Pirmieji „Model Y“ elektromobiliai pirkėjus turėtų pasiekti jau kovo mėn.
Daugiau apie Tesla Model Y, 2020 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt