Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-03-20
Naujausias Renault Clio laimėjo geriausio automobilio apdovanojimą „RTL–Auto Plus–Turbo Grand Prix“

Naujausias Renault Clio laimėjo geriausio automobilio apdovanojimą „RTL–Auto Plus–Turbo Grand Prix“
Publika „Clio“ išrinko 2019 metų Ženevos automobilių parodos „Auto Plus / RTL / Turbo Grand Prix“ geriausiu automobiliu. Tai puikus įvertinimas kultiniam įmonių grupės miesto automobiliui. 8-nių parodos metu pristatytų automobilių modelių kovoje jis laimėjo 56 procentus balsų.

Šis „Clio“ atverčia naują 1990 metais prasidėjusios istorijos puslapį. Per beveik 30 metų parduota 15 milijonų „Clio“ automobilių. Tai yra geriausiai parduodamas prancūziškas automobilis pasaulyje. 2019 metai žymi penktos kartos pradžią ir pasiryžimą išlikti savo segmento lyderiu. Naujasis „Clio“ pasižymi erdviu ir novatorišku interjeru, plačiausiais savo kategorijoje ekranais ir nauja „Easy Link“ multimedijos sistema. Be to, daugeliu aspektų jis yra „Renault“ ir viso segmento pionierius. Naująjame „Clio“ įrengta E-TECH hibridų technologija ir pažangi pagalba vairuojant. Tai pirmasis žingsnis autonominės transporto priemonės link.

„Džiaugiamės, kad visuomenė entuziastingai vertina naująjį „Clio“ dizainą. Iš pirmo žvilgsnio matosi, kad tai – interjero revoliucija. Išmaniojoje automobilio salone pagrindinis dėmesys skirtas technologijoms, komfortui ir vairuotojo bei visų keleivių erdvei. Naujasis „Clio“ yra universalus automobilis, kuris įdiegtų technologijų dėka dar labiau palengvins mūsų klientų kasdienį gyvenimą.“ – komentuoja Antuanas Geninas, Vidaus dizaino padalinio viceprezidentas.

„Tai pirmasis šio naujojo „Clio“ ir visos komandos, dirbusios, kad būtų sukurtas visų  laikų  geriausias „Clio“, apdovanojimas. Mums malonu matyti, kad mūsų komandos entuziazmą  plačiai dalijasi ir palaiko visuomenė  bei daugybė  gerbėjų. Tai ir yra  tikrasis ženklas, kad pasitikima „Renault“ ir naujuoju „Clio“, kuris pristato ateities produktų  seriją  – automobilius su interneto ryšiu, elektrinius bei autonominius automobilius.“ – sako Oliveris Brosse, Naujojo „Clio“ programos direktorius.
 
Daugiau apie Renault Clio, 2019 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt