Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-07-20
Niurburgringo rekordo gaudynės pasibaigė Koenigsegg One:1 avarija

Niurburgringo rekordo gaudynės pasibaigė Koenigsegg One:1 avarija
„Koenigsegg One:1“ kūrėjai vakarykštės dienos dar ilgai nenorės prisiminti. Būtent vakar buvo bandoma pasiekti „Niurburgringo“ trasos rekordą, tačiau viskas baigėsi sumaitotu automobiliu ir iš rankų išsprūdusiu rekordu.

Kaip skelbia užsienio žiniasklaida, pirmadienį į trasą atvykę „Koenigsegg“ atstovai atliko keletą bandymų bei susireguliavo automobilį rekordo siekimui. Deja, jau pirmasis bandymas baigėsi fiasko, kai viename iš trasos posūkiu pilotas-bandytojas rėžėsi į atitvarus ir sumaitojo automobilį.

5 litrų ir net 1360 arklio galių hiperautomobilis patyrė nemenkų „sužalojimų“. Vis tik kompanija patvirtino, jog ketina suremontuoti vieną brangiausių pasaulio hiperautomobilių ir vėl išriedėti į trasą. Daugiau nei 430 kilometrų per valandą greitį išvystantis ir apie 2,8 milijono eurų kainuojantis žaisliukas bandė pagerinti „Porsche 918“ trasos įveikimo laiką.
 
Daugiau apie Koenigsegg One:1, 2014 - 2016
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt