Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-12-07
„Opel“ pristatė naujos kartos „Insignia“

„Opel“ pristatė naujos kartos „Insignia“
Vokietijos automobilių gamintoja „Opel“ pateikė staigmeną. Šį kartą oficialiai internete pristatyta naujos kartos „Insignia“. Šios markės flagmanai yra mėgstami ir lietuvių, todėl neabejojama, jog modelis bus aktualus ir mūsų šalies pirkėjams.

Kol kas naujosios „Insignia“ premjera įvyko tik internete. Realybėje šį modelį bus galima išvysti kitų metų pavasarį vyksiančioje Ženevos automobilių parodoje, o prekyba prasidės kiek vėliau 2017-aisiais.
 
Kūrėjai teigia, jog naujasis kompanijos flagmanas tapo talpesnis ir praktiškesnis. Lyginant su pirmtaku, naujoji „Insignia“ tarp ratų turės 92 mm daugiau vietos, o bendrai automobilis pailgėjo 55 mm bei dar 7 mm paplatėjo.

 
Nors kūrėjai, gerindami aerodinamikos savybes, automobilį pažemino 29 mm, dėl to vietos aukštesnių keleivių galvai nesumažėjo ir netgi atsirado daugiau (8 mm). Dėl aptakesnių formų ir žemesnio kėbulo dabar „Insignia“ oro pasipriešinimo koeficientas sieks tik 0,26 Cd.
 
Dėl naujų technologijų gaminant kėbulą bei medžiagų optimizavimo „Opel Insignia“ numėtė 175 kilogramus savo svorio. Dėl to pagerės ne tik automobilio trauka, tačiau ir valdomumas posūkiuose. Tą padės išnaudoti ir krūva naujausios įrangos.

 
Naujai sukurta išmanioji visų varančiųjų ratų sistema yra suderinta su traukos paskirstymo funkcija, kuri yra laikoma viena moderniausių savo klasėje.
 
Kurdami automobilį inžinieriai sumontavo penkių svirčių galinę pakabą, keturiais ratais varomoje sistemoje galinį diferencialą pakeitė elektromagnetine daugiadiske sankaba, užtikrinančia tikslumą ir galios paskirstymą visiems ratams atskirai.

Daugiau apie Opel Insignia, 2017 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt