Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-10-13
Paskola už automobilį

Paskola už automobilį
"Turėk pinigų - turėsi ir automobilį" ar atvirkščiai?

Kuris teiginys teisingas "Turėk pinigų - turėsi ir automobilį" ar "Turėk automobilį - turėsi ir pinigų"? Jeigu nežinojote, tai - abu. Dažnai nepagalvojame, kad savo ištikimo automobilio dėka galime apsieiti be greitųjų paskolų bendrovių, o pinigus gauti taip pat greitai, bet palankesnėmis sąlygomis. Ne paslaptis, kad skolintis tenka ir vadovams, ir darbininkams, ypač kai santaupos po vasaros atostogų būna aptirpusios, o pinigų prireikia ir būtinoms išlaidoms, ir pačios mašinos remontui. Brangiai greituosius kreditus dalijančios bendrovės paskolą pasiūlys, bet vargu ar tai bus protingiausias pasirinkimas nes permokėsite nemažai palūkanų. Paskolų portfelio augimu Lietuvoje džiaugiasi ir bankai, ir unijos, ir greitųjų kreditų bendrovės. Ką gi daryti mums, paprastiems žmonėms, kuriems pritrūko lėšų ne prabangioms vartojimo prekėms, o tikrai būtiniems dalykams. Paskola banke visuomet bus neblogas pasirinkimas, bet pasidomėti verta ir paskolomis už automobilį. Paskola už automobilį – tai pakankamai nauja, bet sparčiai populiarėjanti Lietuvoje paskolų rūšis.

Paskola už automobilį - kas tai?

Paskola už automobilį suteikiama automobilio savininkui, bet automobilis niekur nepaimamas, naudositės juo kaip iki šiol. Transporto priemonė tampa paskolos grąžinimo garantu, o paskolą pilnai grąžinus bus atstatyta ir nuosavybės teisė į transporto priemonę. Pageidaujant, palūkanų mokėjimą galėsite atidėti iki 60 dienų, o pinigus į savo sąskaitą gausite vos per vieną dieną. Paskola už automobilį suteikiama fiziniams ar juridiniams asmenims, o užstatyti galima ne tik lengvuosius, bet ir  komercinius automobilius ar specializuotą techniką. 

Paskolos už automobilį pranašumais galima laikyti:
  • galimybę pasiskolinti didesnę - iki 15000 Eur sumą;
  • galimybę paskolą gražinti per ilgesnį - iki 6 metų laikotarpį;
  • galimybę pinigus grąžinti ankščiau termino ir už šį laikotarpį palūkanų nemokėti;
Imti paskolą ilgesniam terminui gali būti psichologiškai ramiau, busite tikri dėl savo galimybės atsiskaityti, o ir mokėti mažesnes įmokas visuomet yra lengviau. Tiesa, pasirinkus ilgesnį terminą, už visą laikotarpį sumokėsite daugiau, tad šį momentą visuomet derėtų gerai apsvarstyti. Taip pat visuomet apsimoka pinigus grąžinti ankščiau nustatyto termino nes palūkanos už nepanaudotą laikotarpį tiesiog nusibrauks. 
Galėsite gauti iki 110% automobilio vertės

Paskolos už automobilį suma nustatoma pagal automobilio rinkos vertę, bet taip pat yra vertinamas ir pats klientas, jo pajamos ir kredito istorija. Turėdami gerą kredito istoriją ir stabilias pajamas, galėsite tikėtis ir didesnės sumos - net iki 110% transporto priemonės vertės. Šių pinigų pilnai pakaks ir pačios mašinos remontui ir kitoms būtinoms išlaidoms.

Senos mašinos eksploatavimas tapo kiek brangokas?

Seno automobilio remonto išlaidos vis patuština kišenę, o ir ekonomiškumu seni automobiliai nepasižymi. Pakeitus seną automobilį naujesniu, išlaidos kurui ir remontui sumažės, tad per kokius 2-3 metus sprendimas pakeisti automobilį gali visai atsipirkti. Už indėlius bankuose šiuo metu beveik nieko negauname, o tai gali būti dar viena ekonominė priežastis, skatinanti priimti sprendimą paimti paskolą. Galiausiai, ar verta laukti metus, kol susikaups trūkstama pinigų suma jei mašina reikalinga tiesiog dabar kai reikia vežioti vaikus ar nusigauti iki miesto.

Tai, kad šiuo metu neturite visos, automobilio pirkimui reikalingos pinigų sumos, nėra problema.  Ne paslaptis, kad paskolos automobilio pirkimui - viena populiariausių paskolų rūšis, o arši konkurencija šioje srityje paskolų sąlygas padarė patraukliomis. Automobilio pirkimui suteikiama iki 10 000 Eur paskola ir ji sudaro ne daugiau kaip 90% perkamo automobilio kainos. Kasko draudimas nėra privalomas, o grąžinimo laikotarpis taip pat gali būti iki 6 metų. Žinoma, jei pinigus grąžinsite ankščiau numatyto termino, palūkanos už nepanaudotą laikotarpį taip pat nusibrauks.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt