Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-07-13
Pradėta naujojo kompaktiško miesto visureigio – „Toyota Yaris Cross“ – gamyba

Pradėta naujojo kompaktiško miesto visureigio – „Toyota Yaris Cross“ – gamyba
„Toyota Motor Manufacturing France“ (TMMF) pradėjo „Yaris Cross“, visiškai naujo kompaktiško miesto visureigio, gamybą. Tam, kad viena gamybos linija būtų pritaikyta dviejų skirtingų modelių – ketvirtosios kartos „Yaris“ ir naujojo „Yaris Cross“ – gamybai, prireikė svarios 400 mln. eurų investicijos į gamyklą. Kompaktiškasis „Yaris Cross“ Europos keliuose pasirodys rugpjūtį. TMMF teigimu, gamyklos apimtys turėtų išaugti iki 300 tūkst. automobilių per metus.

Automobilis sukurtas ir suprojektuotas taip, kad atitiktų B segmento miesto visureigių pirkėjų poreikius. Viliamasi, jog paklausiausi bus modeliai su hibridine jėgaine, pasižyminčia maža CO₂ emisija, – tai padės įmonei siekti tikslo, kad 2025 m. 90 proc. parduodamų automobilių būtų elektrifikuoti.
 
„Yaris Cross“ yra antrasis modelis, kurio gamybai panaudota „Toyota“ turima GA-B kompaktiškiems automobiliams skirta platforma. Kartu tai bus 8-asis Europoje gaminamas modelis su TNGA („Toyota New Global Architecture“) platforma. Jo gamybos pradžia žymi ir įmonės „Toyota“ lokalizacijos strategijos plano progresą.

 
„Naujasis „Yaris Cross“ svarbus ne tik todėl, kad stiprina „Toyota“ konkurencingumą, bet dėl to, jog įtvirtina įmonės siekį lokalizuoti gamybą ir išplėsti jos apimtis. Įmonė užsibrėžusi padidinti pardavimo apimtis Europoje iki 1,5 mln. vienetų per metus jau 2025-aisiais“, – sako Marvinas Cooke’as, „Toyota Motor Europe“ vykdomasis viceprezidentas.
 
Šiemet „Toyota“ lokalizacijos Europoje vizija dar labiau išsiplėtė, kai „Toyota Motor Manufacturing Poland“ (TMMP) ėmė gaminti hibridines elektrines transmisijas, taip pat elektros variklius, skirtus 1,5 l darbinio tūrio TNGA benzininiams varikliams ir visiškai hibridinėms jėgainėms, montuojamoms tiek „Toyota Yaris“, tiek „Yaris Cross“ modeliuose.
 
„Toyota“ taip pat investavo į gamybos mastų auginimą ir gamyklos modernizavimą Čekijos „Toyota Motor Manufacturing Czech Republic“ (TMMCZ) padalinyje. To prireikė rengiantis „Yaris“, paskelbto „Europos metų automobiliu 2021“, gamybai, kad būtų patenkintas rinkos poreikis.
 
Jau priimami išankstiniai naujojo „Toyota Yaris Cross“ užsakymai. Automobilio kaina Lietuvoje prasideda nuo 17 400 Eur.
 
Daugiau apie Toyota Yaris Cross, 2020 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt