Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-11-14
„Range Rover Sport“ įveikė ilgiausią pasaulyje kalnų slidinėjimo trasą

„Range Rover Sport“ įveikė ilgiausią pasaulyje kalnų slidinėjimo trasą
Miureno miestelis Šveicarijoje kalnų slidininkams yra puikiai žinoma vieta. Ypač dėl į jį vedančios 14,9 kilometro ilgio „Inferno Murren“ kalnų slidinėjimo trasos, veikiančios nuo 1928 metų ir iki šiol laikomos ilgiausia pasaulyje nusileidimo trasa. Kasmet ja nusileidžia tūkstančiai slidininkų, tačiau automobilis ja nevažiavo nė karto. Iki šiol. 2970 metrų aukštyje prasidedančią klastingą trasą įveikė „Range Rover Sport“, vairuojamas kaskadininko Beno Collinso. 

„Džeimso Bondo“ filmų pagrindinio aktoriaus Danielio Craigo antrininkas B.Collinsas yra ir garsusis Stigas iš kultinės „Top Gear“ laidos. Kas, jei ne jis galėjo leistis apledėjusia stačia nuokalne viršutinėje trasos dalyje, išsilaikyti biraus žvirgždo ir purvo posūkiuose viduryje ir manevruoti ant bene klastingiausios dangos – drėgnos žolės - apatinėje trasos dalyje. 

Kirtęs finišo liniją B.Collinsas, rodos, buvo apstulbęs. 

„Tai buvo vienas sudėtingiausių išbandymų mano karjeroje. Maršrutas pareikalavo didelės psichologinės įtampos ir koncentracijos. Kiekviena kliūtis buvo tikras iššūkis. Ar tai būtų trasos paviršius, ar besikeičiančios kalnų oro sąlygos – bet kuriame trasos centimetre grėsė pavojus. Reikėjo begalinio tikslumo tiek išlaikant greitį, tiek ir slystant posūkiuose“, – po sėkmingo nusileidimo kalbėjo Collinsas.
 
Daugiau apie Land Rover Range Rover Sport, 2005 - 2013
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt