Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-05-15
„Rolls-Royce“ pristatė visureigį „Cullinan“

„Rolls-Royce“ pristatė visureigį „Cullinan“
Visureigių, krosoverių, SUV, didesnio pravažumo ir visaip kitaip vadinamų automobilių manija apėmė beveik visus gamintojus. „Ferrari“ ir keletas kitų egzotiškų automobilių kūrėjų dar laikosi, bet greičiausiai, pamatę „Lamborghini Urus“ sėkmę, ir jie neišlaikys. Dabar gi naujausias pristatytas visureigis – „Rolls-Royce“.

Automobilių gamintojas, garsėjantis išskirtine prabanga, dėmesiu komfortui, sugalvojo sukurti visureigį. Kaip teigia gamintojo atstovai, jų klientai tiesiog norėjo nuvažiuoti nuo asfalto, o kitais „Rolls-Royce“ modeliais tą nelabai padarysi – „Ghost“, „Phantom“ ir „Wraith“ nekaip atrodo žvyrkeliuose ir dar blogiau – neasfaltuotuose miškų keliuose. Tad gamintojo inžinieriai turėjo neeilinį galvosūkį – kaip suderinti aukščiausio lygio komfortą su pravažumu?

Sužinokite kiek sutaupysite eksploatuodami elektromobilį
>

Atrodo, kad jiems pavyko – pristatytas „Rolls-Royce Cullinan“, bent jau išoriškai, niekuo nenusileidžia prabangiausiems šio gamintojo kūriniams, o didžiulė prošvaisa bei keturi varantys ratai turėtų užtikrinti pakankamą pravažumą. Tai nebus „Toyota Land Cruiser“, tačiau „Cullinan“ prastame kelyje turėtų nuvažiuoti toliau už „Nissan Qashqai“. Juolab kad „Rolls-Royce“ tikrai nebuvo vieni – kurti išmanias 4WD sistemas jiems padėjo BMW.


Įdomus sprendimas pritaikytas galinėje dalyje. Galinė „Cullinan“ sėdynė bus dviejų tipų: galima rinktis arba trivietę sofos tipo sėdynę, arba dvi individualias. Pastarosios iš esmės atkartoja „Phantom“ modelį – šaldytuvas gėrimams, viskio bei šampano stiklinės viduryje sėdynių. Pačios sėdynės turi daugybę reguliavimo padėčių, jose galima įsitaisyti labai patogiai.


Trivietė sofa, manoma, turėtų patikti šeimoms – jos sutalpins daugiau atžalų. Be to, trivietės atlošas, pirmą kartą „Rolls-Royce“ istorijoje, atsilenkia – taip salonas ir bagažinė tampa viena erdve ir į „Cullinan“ galima įkrauti ilgas lentas ar kitus objektus. Kurių, žinoma, niekas gyvenime ten nekraus.


Unikalus dalykas yra salono erdvės atskyrimas nuo bagažinės – virš galinės sėdynės sumontuota stiklinė pertvara. Tai turėtų pagerinti triukšmo izoliaciją, kadangi būtent bagažinėje garso būna daugiausia. Be to, mažesnę salono erdvę galima greičiau atvėsinti arba sušildyti. Trečioji priežastis – atidarius bagažinę karštu oru, salonas ne taip greitai įkais. O ją atidaryti „Cullinan“ reikia, mat bagažo skyrius padalintas į dvi dalis. Viena, 560 litrų, skirta lagaminams, o iš kitos gi išvažiuoja dvi kėdės bei staliukas. Pakeltas bagažinės dangtis gali atstoti skėtį, o jūs tiesiog sėdite patogiai įsitaisęs ant kėdės ir grožitės gamta.


Apie prošvaisos dydį „Rolls-Royce“ nekalba, tik užsimena, jog automobilis pažemės 4 centimetrais prieš keleiviams įlipant į jį ir sugrįš į normalų aukštį pradėjus važiuoti. 

„Rolls-Royce“ visureigyje montuojamas 6,75 l variklis, pasiekiantis 563 AG ir 850 Nm. Pakankamai, kad išjudintų daugiau nei 2,5 tonos sveriantį visureigį.
 
Daugiau apie Rolls-Royce Cullinan, 2018 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt