Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-03-17
„Subaru Outback“ laimėjo „Šeimos automobilio“ rinkimuose

„Subaru Outback“ laimėjo „Šeimos automobilio“ rinkimuose
„Subaru Outback“ yra geriausias automobilis šeimai – tai atskleidžia naujas tyrimas, kurį atliko „U.S. News&World Report“. Ši įtakinga žiniasklaidos organizacija, įvertino 211 skirtingų gamintojų modelių, suskirstytų į 18 kategorijų, remdamasi įvairiais kriterijais – nuo techninių savybių iki saugumo.

Jau šeštus metus iš eilės šis „Subaru“ modelis tapo nugalėtoju „Geriausio universalo“ rinkimuose, o laimėjimas „Šeimos automobilio“ nominacijoje – naujas pasiekimas.
 
2017 m. rinkimų „Geriausio universalo“ kategorijoje „Outback“ pergalę lėmė vairuotojui ir visiems keleiviams numatyta erdvė bei itin talpus ir funkcionalus bagažo skyrius: važiuojant penkiese, bagažinėje telpa 559 litrai, o nulenkus antrą sėdynių eilę – net 1848 l.
 
Padidinto pravažumo modelis, pasižymintis 200 mm prošvaisa, standartine nuolatine visų varomųjų ratų „Symmetrical AWD“ sistema, judėjimą įkalnėje bei nuokalnėje palengvinančia „X-Drive“ sistema sulaukė daug teigiamų įvertinimų. Erdvus ir talpus „Outback“ – tai vairuotojo, kuriam su visa šeima kasdien tenka važiuoti ir ne pačiais geriausiais keliais, pasirinkimas.
 
Įvertinę techninius sprendimus, „U.S. News&World Report’s“ daug dėmesio skyrė ir kitiems „Outback“ privalumams. Pavyzdžiui, modelyje esanti „multimedijos“ įranga buvo pripažinta kaip itin lengvai perprantama („user friendly“). „Subaru Starlink“ technologija leidžia automobilio įrangą susieti su daugeliu populiariausių ir kasdien naudojamų įrenginių, palengvinančių kelionę ar suteikiančių papildomų pramogų drauge keliaujantiems šeimos nariams.

 
„U.S. News&World Report’s“ vertino bazinį „Outback“ modelį, kuriame montuojamas 2.5 l benzininis opozicinis „Subaru Boxer“ variklis ir CVT Lineartronic bepakopė transmisija. Šis derinys garantuoja ypač ekonomišką eksploataciją – „Outback“ vidutinės 7.0 l/100 km degalų sąnaudos yra geriausias rodiklis tarp visų vidutinės klasės visureigių.
 
Ekspertai negailėjo komplimentų prie šeimos saugumo prisidedančiai „EyeSight“ sistemai. Daugelio nepriklausomų tyrimų tarnybų bei leidinių apie automobilius „Subaru EyeSight“ yra pripažinta geriausia pasaulyje vairuotojų pagalbine vairavimo sistema.
 
Ji lyginama su viena papildoma akių pora, galinčia atskirti įvairius eismo dalyvius: automobilius, dviratininkus ar pėsčiuosius. Kiekviename „Outback“ esanti „EyeSight“ savarankiškai sustabdo automobilį iki visiško jo sustojimo, kuomet važiuojama 50 km/val. greičiu.
Daugiau apie Subaru Outback, 2014 - 2019
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt