Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-07-10
„Volkswagen“ Lietuvoje pristatė savo naująjį flagmaną „Arteon“

„Volkswagen“ Lietuvoje pristatė savo naująjį flagmaną „Arteon“
Lietuvoje pirmoje iš Baltijos šalių pristatytas naujasis „Volkswagen“ flagmanas „Arteon“. Žiniasklaidos atstovai, automobilių entuziastai ir kiti svečiai pirmieji galėjo įvertinti naujajame automobilyje įdiegtas inovacijas važiuodami specialiai šiai progai pasiūlytu maršrutu vaizdingiausiomis Vilniaus ir Trakų vietomis. 
Vėliau liepos mėnesį naujasis „Arteon“ bus pristatytas ir Latvijoje bei Estijoje.

„Savo klientus Baltijos šalyse pakvietėme demonstracijai, kad pasidalintume savo aistra naujajam „Volkswagen“ flagmanui. Manau, kad „Arteon“ yra tai, ko jie seniai laukė, – galinga ugningo dizaino ir funkcionalumo kombinacija. Išankstinio pardavimo metu Baltijos šalyse parduota daugiau nei 74 „Arteon“ vienetų, daugiausia Lietuvoje - 44. Tai ženklas, kad „Arteon“ mūsų šalyse bus labai populiarus“,- teigia Ilgvars Ļubka, „Volkswagen“ prekės ženklo vadovas Baltijos šalyse,.

Renginio metu „Volkswagen“ paskelbė galimybę įsigyti fastback modelį, kuris yra įspūdingas savo dizainu ir praktišku erdvės išdėstymu. 

Bandomajame važiavime pristatymo dalyviai važiuodami per gražiausias Vilniaus ir Trakų vietas galėjo įvertinti unikalią, naujos kartos adaptyvią „Arteon“ automatinę atstumo reguliavimo sistemą (ACC). Ši sistema atsižvelgia į esančius greičio apribojimus ir pati sureguliuoja automobilio greitį. Individuali stabdymo sistema ir pažangus valdymas užtikrina malonią vairavimo patirtį. 


Kiekviename automobilyje važiavo po keletą žmonių, tam „Arteon“ puikiai pritaikyta – plati galinių sėdynių ploto erdvė. Bagažo skyriaus talpa - nuo 563 iki 1 557 litrų. 

Naujasis „Volkswagen“ gali būti varomas tiek priekiniais, tiek visais keturiais ratais. Modelyje taip pat montuojamas aktyvusis informacijos ekranas, kuris gali būti pilnai konfigūruojamas

„Arteon“ debiutuoja kartu su naujomis, moderniomis pagalbos vairuotojui sistemomis. Naudodama GPS navigacijos sistemos ir maršruto duomenis, naujoji dinaminių važiavimo posūkiuose šviesų sistema su išankstinių tolimųjų šviesų valdymu numato artėjantį kelio posūkį ir apšviečia jį dar prieš vairuotojui pasukant. Antrosios kartos Emergency Assist sistema suteikia dar daugiau saugumo: jei vairuotojas tampa neveiksnus dėl sveikatos sutrikimų, sistema savo veikimo ribose ne tik sumažina automobilio greitį, bet ir nukreipia jį į avarinio sustojimo juostą kelyje.

Be aukštos kokybės ir modernios standartinės „Gran Turismo“ versijos, „Arteon“ Baltijos šalyse bus galima įsigyti su išskirtiniu „R-Line“ paketu. Šį fastback modelį galima susikomplektuoti pagal savo poreikius. Pasirenkama papildoma įranga apima panoraminį elektra valdomą stoglangį, automatinę trijų zonų oro kondicionieriaus sistemą (Air Care Climatronic su oro kokybės sensoriumi ir antialerginiu filtru), priekines sėdynes su masažo funkcija, šildomą vairą ir dvispalvę interjero apdailą iš Nappa odos. 

Ypač dinamiškas fastback modelis pirmą kartą viešai buvo pristatytas Ženevos automobilių parodoje 2017 metų kovo mėnesį. Nuo šiol jį galite įsigyti ir Baltijos šalyse. Pradinė kaina 31 743 eurų.
 
Spauskite ir sužinokite daugiau apie Volkswagen Arteon
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2024

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt