Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-07-29
Kaip atrodo geriausias šių metų automobilių saugumo bandymas?

Kaip atrodo geriausias šių metų automobilių saugumo bandymas?
Dar visai neseniai kalbėjome apie prasčiausiai šiemet „Euro NCAP“ saugumo bandymuose pasirodžiusį automobilį. Tai – „Ford Mustang“, surinkęs vos dvi žvaigždutes iš penkių – prasčiausią įvertinimą skirtą per šiais metais atliktus testus. Daugybė automobilių surinko visas penkias žvaigždutes, tai kaip reikėtų žinoti, kuris pasirodė geriausiai? Kuris iš šiemet bandytų automobilių iš tikrųjų yra saugiausias?
 
Automobilio saugumo vertinimas susideda iš kelių pagrindinių sričių: vairuotojo ir keleivių apsaugos, pėsčiųjų saugumui skiriamo dėmesio, ir elektroninių saugumo sistemų. „Euro NCAP“ kiekvieną automobilį įvertina dar prieš saugumo bandymus – žiūrima, kokia standartinė įranga montuojama, kaip mechanizmai atitinka reikalavimus ir taip toliau. Tačiau galiausiai ateina laikas viską išbandyti praktiškai – keletą automobilių sudaužyti.
 
Saugiausias šiemet „Euro NCAP“ bandytas automobilis – „Volkswagen Arteon“. Tai – didelis, kupė formos sedanas. Prabangus automobilis buvo sukurtas norint pakeisti senstanti CC ir iš esmės yra labai giriamas automobilių žurnalistų. Žmonėms patinka automobilio dizainas, kokybė ir sumontuota saugumo įranga. Žurnalistai smaginosi „bandydami“ technologiją, kuri automobilį sustabdo šalikelėje, jei tik vairuotojas užsnūsta prie vairo. Visgi, elektroninės sistemos nėra stipriausias „Arteon“ sritis.
 
Už elektroninių saugumo sistemų taikymą „Arteon“ gavo 82 % įvertinimą. Tai – tikrai aukštas balas ir retam automobiliui pavyksta tokį pasiekti, tačiau „Volvo S90“ ir V90 gavo net 93 % įvertinimą už saugumo sistemas. „Arteon“ gerokai atsigriebė visose kitose srityse ir šiuo metu karaliauja saugiausių 2017 metų automobilių sąrašo viršūnėje.
 
„Volkswagen Arteon“ - išvaizdus ir labai saugus automobilis
 
 
Visos oro pagalvės „Arteon“ automobilyje išsiskleidžia laiku ir taip, kaip turėtų. Panašių problemų kaip „Tesla“ šis automobilis tikrai neturi. Įspūdį kelia ir saugumo zonos kėbule, kurios greitai susilanksto, sugerdamos smūgio jėgą. „Arteon“ avarijos metu yra saugus prieglobstis ir vaikams – ši sritis yra itin sudėtinga, nes automobilių gamintojai turi surasti būtų kaip salone sumontuoti ir vaikams, ir suaugusiesiems skirtą saugumo įrangą.
 
„Volkswagen Arteon“ vaizdo įrašas gerokai skiriasi nuo vaizdo, kurį matėte „Ford Mustang“ bandyme. Tačiau nieko tai per daug nestebina, nes matyti, kad saugumas buvo vienas iš esminių prioritetų kuriant naująjį prabangų automobilį.
Daugiau apie šį automobilį:
Volkswagen Arteon, 2017 - dabar
technologijos.lt
VIDEO

Įdomiausi automobiliai

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt