Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-03-08
Debiutavo ilgai lauktas aukščiausios klasės modelis „Arteon“

Debiutavo ilgai lauktas aukščiausios klasės modelis „Arteon“
„Volkswagen“ plečia savo modelių spektrą ir Ženevos automobilių parodoje visus nustebino naujuoju  avangardinio „Gran Turismo“ automobilio „Arteon“ debiutu. Numatoma, kad Baltijos šalis šis automobilis pasieks jau 2017-ųjų vasarą.

Klaus Bischoff,  „Volkswagen“ dizaino direktorius pažymi, kad šis automobilis suvienija klasikinio sportinio automobilio dizaino elementus bei sedano, su aptakiai iki galinio bamperio besileidžiančiu stogu eleganciją ir erdvę. „Avangardinis verslo klasės „Gran Turismo“ automobilis sujaudina iki pačių sielos gelmių“, - sako jis. 

Sportiškos penkiaviečio „Arteon“ automobilio linijos pabrėžia funkcionalią bendrą koncepciją. Priešingai nei klasikiniuose sedanuose, ilga sportinio „Gran Turismo“ automobilio 2841 mm ratų bazė užtikrina didesnę erdvę ir lankstumą. Automobilis išsiskiria panašaus į kupė kėbulo iki galinio bamperio besileidžiančiu stogo dizainu ir nuo 563 iki 1557 litrų talpos bagažo skyriumi. „Arteon“ automobilio plotis sudaro 1871 mm, o aukštis – 1427 mm. Šių dydžių santykis užtikrina išskirtinai dinamiškas proporcijas.

Priekinė automobilio dalis yra vienas iš svarbiausių charizmatiškojo naujojo „Arteon“ dizaino elementų. Išskirtinumo suteikia toli į priekį nusidriekęs variklio skyriaus dangtis bei visą automobilio plotį paryškinančios radiatoriaus grotelės. Bazinėje įrangoje tiekiami šviesos diodų priekiniai žibintai su dienos važiavimo šviesomis puikiai dera su chromuotais skersiniais radiatoriaus grotelių strypais ir variklio skyriaus dangčiu.


Kalbant apie techninę dalį, naujasis „Volkswagen“ nepalieka abejingų savo šešiais efektyviais varikliais su turbo pripūtimu (TSI ir TDI), kurių galios diapazonas siekia nuo *110 kW / 150 AG iki 1206 kW / 280 AG, su priekinių ratų arba visų ratų pavara ir skaitmeniniais ekranais bei valdymo elementais. Kitos sistemos apima akyvų informacinį ekraną, projekcinį ekraną bei informacijos ir pramogų sistemą „Discover Pro“ su 9,2 colio stikliniu ekranu ir valdymu gestais.

Avangardinėje „Arteon“ automobilio koncepcijoje puikiai dera pažangios asistavimo vairuotojui ir komforto sistemos. Dabar naujausios kartos automatinis atstumo reguliavimas (ACC) pritaikytas atsižvelgti į tokius duomenis, kaip greičio apribojimai ir informacija apie maršrutą bei atitinkamai automatiškai pritaikyti važiavimo greitį. Naudodama GPS navigacijos sistemos ir maršruto duomenis, naujoji dinaminių važiavimo posūkiuose šviesų sistema su išankstiniu tolimųjų šviesų valdymu numato artėjantį kelio posūkį ir apšviečia jį dar prieš vairuotojui pasukant. Antrosios kartos „Emergency Assist“ sistema suteikia dar daugiau saugumo: jei vairuotojas tampa neveiksnus dėl sveikatos sutrikimų, sistema savo veikimo ribose ne tik sumažina automobilio greitį, bet dabar jau ir nukreipia jį į avarinio sustojimo juostą bei netrukdo iš paskos važiuojančiam transportui.


Nepaisant pažangios koncepcijos,“Arteon“ automobilį galima įsigyti už patrauklią kainą. Be auštos kokybės bazinės versijos, „Gran Turismo“ automobilis bus siūlomas dviejų išskirtinių įrangos linijų – „Elegance“ ir „R-Line“. „Arteon“ „Elegance“ bazinėje komplektacijoje didžiausias dėmesys skiriamas aukščiausios klasės įrangai ir stiliui. O Arteon „R-Line“ automobilio konfigūracijoje įkūnyta dar daugiau sportiškumo.

„Volkswagen“ modelių spektre „Arteon“ užima savo garbingą vietą virš „Passat“. Naujasis „Volkswagen“ „Gran Turismo“ modelis gaminamas Emdeno mieste Vokietijoje esančioje gamykloje. 
 
Spauskite ir sužinokite daugiau apie Volkswagen Arteon
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt