Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-06-19
Volkswagen pristato naująjį populiariausią automobilį – šeštosios kartos Polo

Volkswagen pristato naująjį populiariausią automobilį – šeštosios kartos Polo
Polo, kurio pardavimai siekia daugiau kaip 14 milijonų vienetų, yra vienas iš populiariausių kompaktiškos klasės automobilių pasaulyje. Naujasis Polo yra sportiškesnis, galingesnis, novatoriškesnis, dar labiau kerintis. Šis automobilis puikuojasi visiškai nauju išorės ir vidaus dizainu, jis yra kur kas erdvesnis, pasižymi skaitmeniniam pasauliui pritaikyta naujos struktūros vairuotojo vieta, efektyviais benzininiais ir dyzeliniais varikliais bei daugybe asistavimo vairuotojui sistemų, kurios anksčiau buvo tiekiamos tik Golf ir Passat.

Volkswagen AG direktorių tarybos pirmininkas dr. Herbert Diess teigia: „Polo yra naujas, ką tik sukurtas automobilis. Jame kerintis žavesys susilieja su galingomis technologijomis. Joks kitas tokio dydžio automobilis neturi tiek daug erdvės. Tai užtikrina mūsų Polo pirmą vietą tarp kompaktiškos klasės automobilių, ir jis išsaugos savo pranašumą.“


Išankstiniai naujojo Polo pardavimai bus pradėti vykdyti jau vasarą, ir planuojama, kad Lietuvos rinkoje jis pasirodys rudens viduryje. Rinkai automobiliai bus pristatyti su galios diapazonu, siekiančiu nuo 55 kW / 75 AG1/2 iki 110 kW / 150 AG1/2. Mažiausia Polo kaina Lietuvoje sieks 13 800 eurų.

Šeštosios kartos Polo yra didesnis už savo pirmtaką. Jis pasižymi daug erdvesniu interjeru ir didesniu bagažo skyriumi, kurio talpa siekia 351 litrą. Nepaisant to, išoriškai jis išlieka madingai kompaktišku automobiliu. Didesnis naujasis Polo prisitaikė prie žmonių, kurie irgi užaugo, be to, jis dar efektyviau naudoja savo vidinę erdvę. Iš tikrųjų, būdamas 4 053 mm ilgio, jis yra šiek tiek trumpesnis už ketvirtosios kartos Golf, bet aplenkia Golf, kai kalbama apie ratų bazę (53 mm ilgesnę) ir erdvę vairuotojui, keleiviams bei bagažui (21 litru daugiau).


Polo išleidžiamas į rinką trijų įprastinių apdailos versijų: „Trendline“, „Comfortline“ ir „Highline“. Modelių spektrą vainikuoja aukščiausio lygio naujasis Polo GTI. Šis puikusis sportinis modelis dabar bus varomas 2,0 litrų TSI 147 kW / 200 AG galios variklio (ankstesnis modelis: 1,8 l TSI 141 kW / 192 AG). Net bazinė naujojo Polo versija „Trendline“ yra dosniai aprūpinta ir jos bazinė įranga apima, pavyzdžiui, šviesos diodų dienos važiavimo šviesas, greičio ribotuvą bei „Front Assist“ aplinkos eismo stebėjimo sistemą su avarinio stabdymo mieste funkcija ir pėsčiųjų atpažinimo sistema.

Naujovės papildomos įrangos programoje yra, pavyzdžiui, intensyvų apšvietimą užtikrinantys priekiniai šviesos diodų žibintai, šviesos diodų dienos važiavimo šviesos, galiniai šviesos diodų žibintai, „Air Care Climatronic“ sistema su oro kokybės sensoriumi ir antialerginiu filtru, belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas ir vienas iš didžiausių šioje klasėje panoraminių stoglangių. Pasirenkant skirtingas apdailos versijas, spalvas, interjerą, ratlankius ir papildomą įrangą, naujasis Polo gali būti pritaikytas Jums, sukuriant beveik unikalų automobilį.


Naujojo Polo gamyboje Volkswagen realizavo idėją sukurti patį pažangiausią pasaulyje kompaktiškos klasės automobilį. Tai atspindi tokia moderni įranga, kaip naujų asistavimo vairuotojui ir komforto sistemų gausa – sistemų, kurios anksčiau buvo skirtos Golf ar net Passat klasės automobiliams. Nauja Polo automobiliui siūloma papildoma įranga apima „Blind Spot“ persirikiavimo į kitą eismo juostą sistemą su išvažiavimo iš stovėjimo vietos asistentu, pusiau automatinę „Park Assist“ sistemą, skirtą išvažiuoti iš stovėjimo vietų ir manevravimo funkcijai. Pastaroji automatiškai apsaugo nuo smulkių, bet dažnai brangiai kainuojančių įbrėžimų.

Polo pasirodys kaip pirmasis Volkswagen ir pirmasis Volkswagen koncerno modelis, kuris aprūpintas naujosios kartos aktyviu informaciniu ekranu. Skaitmeninių prietaisų funkcionalumas pasiekia savo viršūnę. Kaip grafiniai atvaizdai, jie tampa daug aiškesni ir paprasčiau naudojami. Be to, Polo yra įrengta naujausios kartos informacijos ir pramogų sistema su stikliniu ekranu, kurio įstrižainė siekia nuo 6,5 iki 8,0 colių.
 
Spauskite ir sužinokite daugiau apie Volkswagen Polo
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt