Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-09-16
„Volvo Cars“ pristatė nuotykiams pasiruošusį naująjį „V90 Cross Country“

„Volvo Cars“ pristatė nuotykiams pasiruošusį naująjį „V90 Cross Country“
„Premium“ automobilių gamintojas „Volvo Cars“ pristatė nekantriai lauktą „Volvo V90 Cross Country“ modelį, taip užbaigdamas 90-os serijos gamą. 
 
Nuo tada kai beveik prieš 20 metų debiutavo pirmasis „Cross Country“ modelis, „Volvo“ automobiliai tapo itin tvirtų, visoms eismo sąlygoms tinkamų automobilių segmento, kurio itin didelę dalį sudaro sparčiai auganti „Cross Country“ modelių gama, sinonimu. 
 
„Volvo Cars“ gaminami „Cross Country“ automobiliai užima vis svarbesnę Švedijos gamintojo modelių gamos dalį, kadangi prabangių automobilių pirkėjai siekia patirti vis daugiau tikroviškų nuotykių, kurie juos kartais nuveda toli nuo įprastų kelių. 

„V90 Cross Country“ pasitelkia „V90“ modelio eleganciją ir įkūnija ją viename, visiems keliams tinkamame tvirtame ir nuotykiams pasirengusiame automobilyje, siūlančiame saugumą, komfortą ir puikias galimybes“, – sako Håkanas Samuelssonas, „Volvo Cars“ grupės prezidentas ir vykdantysis direktorius.
 
Švedija, kurioje žiemos yra vienos atšiauriausių planetoje, o daugiau kaip 77 proc. šalies dengia miškai ir ežerai, yra natūrali vieta kurti ir bandyti ypatingai tvirtus ir visoms eismo sąlygoms pritaikytus automobilius. Sunkiai įgyta patirtis yra didelė „Volvo Cars“ paveldo dalis, kuri atsispindi įmonės „Cross Country“ modelių gamoje.  
 
„Mūsų automobiliai yra puikiai žinomi dėl savo saugumo, tvirtumo ir patvarumo. Su visų ratų pavara, didesne prošvaisa ir komfortiška bei visoms oro bei kelio sąlygoms pritaikyta važiuokle, naujasis „V90 Cross Country“ pasižymi ne tik „V90“ universalo įvairiapusiškumu, bet ir suteikia jam nuotykių ieškotojo dvasią“, – sako dr. Peteris Mertensas, „Volvo Cars“ grupės Tyrimų ir vystymo padalinio vyresnysis viceprezidentas.

 
Gamybai panaudojus „Volvo Cars“ sukurtą modulinę SPA platformą, „V90 Cross Country“ buvo bandomas itin reikliai, siekiant užtikrinti, kad automobilis atitiktų tas atšiaurios aplinkos sąlygas, kurioms jis ir buvo pritaikytas.  
 
Nuo slaptų bandymų poligonų ledu sukaustytuose Šiaurės Švedijos toliuose, kur temperatūra dažnai nukrenta iki -40 laipsnių, iki deginančios dykumos kaitros Arizonoje, kur „Volvo Cars“ automobiliai bandomi aukštoje temperatūroje – „V90 Cross Country“ buvo sukurtas, kad susidorotų su visais iššūkiais.
 
Savo išvaizda ryškiai išsiskirdamas minioje, tvirtas „V90 Cross Country“ charakteris slepia įspūdingą saloną, kuris apgaubia šiame segmente nebūdinga prabanga, derinama su visais jungiamumo ir multimedijos sistemos privalumais, debiutavusiais naujuosiuose „S90“ ir „V90“, tarp kurių – ir aukščiausio lygio  „Bowers & Wilkins“ garso sistema.
 
„V90 Cross Country“ išvaizda itin dera su įspūdingomis automobilio savybėmis ir suteikia galimybę rinktis tarp tvirto ir elegantiško įvaizdžio.   

 
„Volvo Cross Country“ išvaizdos kūrimas nėra tik stiliaus eksperimentas ir dirbtinio įvaizdžio sukūrimas. Jis paremtas tikromis automobilio galimybėmis. „Volvo V90 Cross Country“ modelis apjungia stebinantį ir intriguojantį tvirtos ir galingos išorės bei prabangaus skandinaviško interjero derinį. Tai yra naujas receptas, sekant autentiškomis „Volvo Cross Country“ automobilių tradicijomis – itin tvirtos savybės bekelėje pačiame elegantiškiausiame, rafinuotame ir individualiai pritaikytame universalo kostiume“, – sako Thomas Ingenlathas, „Volvo Cars“ Dizaino padalinio vyresnysis viceprezidentas.
 
Naujojo „V90 Cross Country“, šį nusistovėjusį segmentą pakėlusio į visiškai naują komforto lygį, gamyba bus pradėta šį rudenį „Volvo Cars“ gamykloje Torslandoje, Švedijoje.
 
 
Daugiau apie Volvo V90 Cross Country, 2016 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt