Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
2019-09-28
MB W204 (C220) 2008 m. 2.2 dyzelis automatas.
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Malonus vairuoti; Patikimas; Sukurtas labai ilgam tarnavimui; Lengvai valdomas
ELS/ELV; Kuro sąnaudos; Lėtai nuskaito ilgensius muzikos įrašus usb laikmenoje.
Variklio darbinis tūris, l: 2,2
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 9,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 6,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 8,1
Bendras automobilio aprašas
Jei nori išmokti važiuoti tvarkingai ir ramiai, tai šis automobilis kaip tik tau. Anksčiau lakstydavau gatvėmis, bet persėdęs į šį... atrodo surimtėjau. Tiesiog nebesinori spausti gazo iki dugno ir lakstyti lyg akis išdegus. Nesupraskit manęs klaidingai, galios jam pakanka (125 kw) palakstymams gatvėse, bet to tiesiog nebesinori. Vairuojant Mersą, norisi mėgautis tuo ir tas tikrai pavyksta. Nors tai ir C klase, bet pakalba Lietuvos keliams tikrai dėkinga. Gerai sugeria kelio nelygumus.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Neperseniausiai teko keisti visą priekinę važiuoklę (Amortizatoriai, spyruoklės, apatinės ir viršutinės svirtys). Keičiau į originalias detales, tad kaina buvo tikrai nemaža. Bet per 7 metus vairavimo tik vieną kartą keisti važiuoklę man atrodo normalu (po 8 metų Itališkos mašinos vadeliojimo, kur važiuoklės remontą tekdavo daryti kas 6 mėnesius), ypač Vilniuje, kur vienoje gatvėje būna ir po 12 greičio ribojimo kalnelių. Šioje vietoje duosiu patarimą: jeigu yra neaiškumų su važiuokle, nuvežkite į patikimą servisą kuris išjudins kiekvieną važiuoklės detalę ir būtinai amortizatorius. Mano atveju technikinės apžiūros stendas neatskleidė visų gedimų. Ko finale buvo taip: Važinėjau su išsileidusiais amortizatoriais, dėl to greit išlūžo svirtys ir lūžo spyruoklės. Būčiau gerame servise patikrinęs važiuoklę, būčiau sutaupęs bent 600 eurų.. Dar viena bėda tai ELS/ELV vairo užraktas(naudojamas W204 ir 212 modeliuose). Jam sugedus automobilis praktiškai miršta. Nepajudinamas. ELS emuliatorius kainuoja 300 eurų. Jeigu keisite patys (užrakintoje padėtyje), tai bent savaitgalį tam paskirkite. Šiaip nusipirkęs w204 iškarto pakeisčiau užraktą į emuliatorių, ar kitą sprendimą kuris apsaugotų nuo tokios bėdos. Taip pat teko keisti abu užsilenkiančius veidrodėlius, nes nulūžo ribotuvai ir veidrodėliai atsilenkdavo daugiau nei reikia. Iš lenkų dėvėtas veidrodis su fotochrominiu stikliuku apie 60 eurų. Šiems Mersams taip pat būdingas stabdžių magistralės (varinių vamzdelių) supuvimas ties tvirtinimais daug maž po vairuotojo sėdyne. Remonto kaina svyruoja nuo 60 iki 120 eurų, priklausomai nuo serviso. Martonas sugebėjo paprašyti 160... Greičių dėžės pagalvė su keitimu atsėjo 30 eurų. Pats mėgstu pasikrapštyti prie automobilio, tai galiu pasakyti, kad viskas paprastai ir logiškai pagaminta ir surinkta. Youtube galima rasti praktiškai visų galimų remontų sprendimus ir eigą. Tad jei turite noro, vietos ir įrankių, visus aptarnavimus ir susidėvėjusių detalių keitimus galite pasidaryti pats. Pusiau odinio salono vairuotojo pusės sėdynės oda lūžta/plyšta ties 250 000 km rida. Turime meistrų, kurie šią bėdą sutvarko kokybiškai. Daugiau bėdų per 7 metus neturėjau. Svarbu laiku atlikti aptarnavimus pagal nurodymus skydelyje (slaptas meniu) ir automobilis jums tarnaus ir ilgai ir laimingai. Rudžių nepastebėjau.
Patarimai perkančiajam
Čia yra mersas. Todėl pirkdamas rinkis tokį, kuris tave džiugintų/turėtų kuo daugiau sprendimų, kurie palengvina tavo vairavimą. Nemanau kad jam labai svarbi rida, tiesiog prieš perkant reikia automobilį patikrinti patikimame servise (būtinai su STAR kompu, dėl paslėptų gedimų, klaidų ir t.t.) bei gerai apžiūrėti važiuoklę nuėmus visas variklio apsaugas.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 23)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt