Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Skoda Octavia
2012 - 2020
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-11-29
Praktiškas ir gražus automobilis
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Talpus ir praktiškas; Nebrangus išlaikymas; Pakankamai patikimas; Mažos kuro sąnaudos;
Ilgos galinės durelės hečbekuose; Kai kuriems vairuotojams 77kW variklio galios nepakaks;
Variklio darbinis tūris, l: 1,6
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Skaityti atsiliepimus įdomu, bet, kaip pats įsitikinau, geriausia yra išbandyti mašiną pačiam, nes atsiliepimai yra labai subjektyvus dalykas. Na bet štai, ką aš manau apie savo Škoda Octavia Hečbeką. Graži išvaizda. Labai patinka, kad atrodo kaip sedanas, bet bagažinė kaip hečbeko. Labai patogu patalpinti bagažą. Mašinos su tokiu kėbulu yra retenybė. Patinka galinės lempos. Naktį Octavią visada atpažinsi iš galinių lempų. Patinka, kad mašinoje yra normalus rankinis stabdis, o ne elektrinis, kuriuos dabar deda į visas naujesnes mašinas. Elektrinis rankinis stabdis yra blogis. Dabar sunku rasti mašiną su normaliu rankiniu. Kai rinkausi mašiną, Golf 7 man labai patiko, bet nepirkau vien dėl to, kad neturi normalaus rankinio stabdžio. Jautrūs stabdžiai. Kilimėliai prisitvirtina prie grindų ir nesimala po kojomis. Mašina kaip tokio dydžio vairuojasi smagiai. Salone panaudotos pakankamai geros kokybės medžiagos. Tikrai nesijaučia, kad kažkur buvo labai taupyta. Važinėjant trumpais atstumais, sustojus ir išjungus variklį, nenustebkit, jei ventiliatorius neišsijungs kurį laiką. Tai reiškia, kad vyksta DPF filtro regeneraciją. Važinėjant ilgesniais atstumais regeneracija įvyksta paties važiavimo metu. Minusai: Prieš tai vairavau Passat B5 sedaną. Po Passato Škodoje šiek tiek pasijautė prastokas matomumas pro galinį stiklą, nes jis labiau pagulęs, nei Passate, todėl matomumas vertikalai šiek tiek mažesnis. Hečbeko galinės durelės yra ilgos. Iš pradžių reikia prie jų priprasti, o taip pat būti atsargiam išlipant stovėjimo aikštelėje. Norėjau pasikrauti telefoną per mašinos USB lizdą. Nekrauna. Išsiaiškinau, kad ne visus telefonus krauna. Tiesiog kai kurie telefonai nesupranta, kad buvo pajungti pakrauti. Ne problema, nes kraunu telefoną per 12V lizdą šalimais. 2013 metų modeliuose neturint VCDS programos neina atstatyti serviso priminimo laikmačio. Ne problema. Nusipirkau iš kiniečių HEX-V2 laidą už 25€ ir atstačiau serviso laikmatį pats. Modeliuose nuo 2014-ų metų serviso laikmatį galima atstatyti įprastai per prietaisų skydelį. Daug kas rašė, kad variklis per silpnas. Čia priklauso nuo kiekvieno asmeninių poreikių. Aš pirmą kartą pravažiavęs iškart supratau, kad galios man pakanka. Kiti rašė, kad garso izoliacija silpna. Mane garso izoliacija visiškai tenkina. Variklio garsas pakankamai tylus. Važiuojant 100 km/h labiau girdisi vėjo švilpimas nei variklis. Aš daug mieliau klausausi vėjo nei variklio garso. Dar turiu pastebėti, kad važiuojant blogais keliais į purvasaugius atsimušantis purvas ar akmenukai girdisi labai gerai. Tai šita prasme garso izoliacija nėra gera, bet aš dažnai po purvus ir nevažinėju nevažinėju. Kiti rašė, kad garso sistema prastoka. Gal aš nežinau, kas yra gera garso sistema, bet mano mašinoje muzika skamba tikrai neprastai ir jokių nusiskundimų aš neturiu.
Patarimai perkančiajam
Labai daug Octavių buvo parduota Lietuvoje, todėl, jei renkatės, ar pirkti iš užsienio parvarytą ar Lietuvoje pirktą ir eksploatuotą, rinkitės lietuvišką variantą. Daug mažesnė tikimybė dėl atsuktos ridos ir mažiau tikėtina, kad mašina turėjo auto įvykių.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 11)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt