Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Toyota Avensis
2009 - 2018
Vidutinis automobilio įvertinimas
2019-10-22
Toyota Avensis Universalas 2,2D-cat Automatas
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Gražus, talpus, argonomiškas,
Nepastebėta
Variklio darbinis tūris, l: 2,2
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 7,6
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 5,5
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 6,5
Bendras automobilio aprašas
Automobilis turi visus privalumus. D-cat geras variklis man jis patinka, kažkas mane perkalbėjo ir netyčia nusipirkom. Esam patenkiti. Gera oda. Stiklinis stogas. Greičio svirtys ant vairo labai gerai suderinta su automatine pavarų dėže. Gali skrieti labai greitai, galios pakanka. Talpus automobilis nuvažiavęs 300 0000. Sakyčiau idealus šeimos automobilis. Sidabrinis labai gražus, matomas kelyje. Erdvi bagažinė.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Normalus remontas , eksploatacija įprasta, nuvertėjimas sąlyginai nėra didelis nes pirktas 2019 m. Kaladėlių komplektas 100 eu geros. Tepala automatinės dėžės 3 litrai maks ir tai galima padaryti net namie garaže, YouTube yra info. Keisti kas 30-50 tūks. būtina.
Patarimai perkančiajam
Namie vairuoja žmona. Labai geras erdvus, talpus, argonomiškas patikimas. Su stikliniu stogu tai ir šviesus. Kaip kažkas man kalbėjo. Kad D- cat yra geras automobilis. Taip dėl purkštukų kainos, bet automobilis tai nuostabus. Jei geras kuras tai tikriausiai neteks jų keisti iš viso. Antra reiktų žinoti, kad Visi šie automobiliai atvažiuoja nuriedėję virš 300 000. Bet jei geras stovis tai yra gerai. Spidometrą atsukti kainuoja 20 eu. Tai geriau, kad jo nesukinėtų. Automatas laibai smagus. Tepalus keisti reikia tai jau tikrai kas 30-50 tūks. Keitėm tepalus tai eiliniame servise 3 litrai tiktai keičiasi. kaina iki 40 eu. už tepalus. O keičiasi labai paprastai galima pasikeisti ir savo garaže. YouTube laibai aiškiai yra parodyta. Jei geras kuras tai tikriausiai neteks jų keisti iš viso.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 18)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt