Markės
331 iš 1887
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
PRIVALUMAI
  • Centre sumontuotas variklis
  • Puikus AG ir kainos santykis
  • Patrauklus interjero dizainas ir kokybė
TRŪKUMAI
  • Sumažėjusi bagažo erdvė
  • Neoriginalus ir europietiškų konkurentų lygio neatitinkantis kėbulo dizainas
"Šios kartos Corvette yra kitoks, jis įžengia į Ferrari ir Lamborghini teritoriją ir šįkart turės varžytis su jais kaip lygus su lygiais. Ar bus pajėgi C8 Corvette įveikti europietiškus konkurentus ir padaryti tai ko nepadarė joks kitas amerikietiškas automobilis?"
Štai ir naujasis Ferrari! Ups, panašu tai ne Ferrari... Ir išties, šis agresyvių formų automobilis sukurtas visai ne italų, o kaip nekeista amerikiečių. Naujojo Corvette panašumai su italų gaminiais vien dizaino panašumais nesibaigia. Tik pažvelgus į automobilį į akis krenta trumpa priekinė dalis ir masyvi galinė – tai signalizuoja, kad šios kartos Corvette turi gale (arba tiksliau centre) sumontuotą variklį. Tokia komponuotė panaudota pirmą kartą nuo pat Corvette pasirodymo pradžios 1953 metais ir būtent tai šį automobilį daro išties panašų į Ferrari F8 Tributo arba į Lamborghini Gallardo. Tai kartu ir logiškas, ir rizikingas sprendimas. Automobilių mėgėjai kogero žino, kad jau kurį laiką Corvette pozicionuojamas ne kaip “muscle car” (nors grynakraujis “muscle car” niekada ir nebuvo), bet kaip solidus sportinis automobilis. Mes žinome kokios puikios buvo praėjusios kartos Z08 ar ZR1 versijos, pastaroji laimėjo ne vieną prestižinį apdovanojimą kaip geriausias metų sportinis automobilis. Ir ne tik Amerikoje. Ir visgi, sunki priekinė dalis ir santykinai lengva galinė dalis neleido išgauti idealaus balanso ir buvo trūkumas varžantis su geriausiais europiniais sportiniais automobiliais. Tad ši karta išsprendžia šias problemas ir išsįk tampa nepaprastai įdomus automobilis. Didelės oro paėmimo angos šonuose bei virš galinių lempų ne tik įspūdingai atrodo, tačiau atlieka variklio aušinimo funkciją. C8 Corvette Stingray variklis yra atmosferinis 6.2 darbinio tūrio V8 su 490 AG (365 kW) galia pasiekiama prie 6450 aps/min ir 630 Nm sukimo momentu pasiekiamu prie 5150 aps./min. – tai 40 AG (30 kW) ir 14 Nm daugiau nei pirmtako. Gal ir nėra daug, tačiau neabejojame, kad greitai pamatysime ir ekstremalias versijas siekiančias 800 AG galią. Iš esmės automobilis yra didelis žingsnis į priekį, taigi kokia gali būti rizika, kurią paminėjome? O rizika ta, kad nors ir netobuli ankstesnių kartų Corvette buvo išsiskiriantys amerikietiškos dvasios automobiliai. Visos ankstesnė kartos pasižymėjo dideliais varikliais sumontuotais priekinėje dalyje, masyviu ilgu variklio dangčiu, mažu kokpitu ir išsiskiriančia trumpa galine dalimi. Šios kartos Corvette yra kitoks, jis įžengia į Ferrari ir Lamborghini teritoriją ir šįkart turės varžytis su jais kaip lygus su lygiais. Ar bus pajėgi C8 Corvette įveikti europietiškus konkurentus ir padaryti tai ko nepadarė joks kitas amerikietiškas automobilis? Na, išskyrus Ford GT žinoma.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 0
Atsiliepimų sąrašas tuščias.
Įvertink automobilį pirmas!
Chevrolet modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
23456789012345678901234567890123
  Mini   SparkSpark 
  Maži   AveoAveo 
   Bolt
  Kompaktiniai   LacettiCruzeCruze 
  VoltVolt 
  Vidutiniai   Epica MalibuMalibu
  Dideli   Caprice  
   Impala 
  Kupė CamaroCamaro CamaroCamaro
  Mini krosoveriai    Trax 
  Krosoveriai   Captiva  
  EquinoxEquinox
   Orlando
   Blazer
  Dideli krosoveriai   TraverseTraverse
  Visureigiai    TrailBlazer 
  Dideli visureigiai    SuburbanSuburban
   TahoeTahoe
  Pikapai   AvalancheAvalanche  
   Colorado
  Dideli pikapai    SilveradoSilverado
    Silverado EV
  Vienatūriai   Orlando  
  Sportiniai CorvetteCorvetteCorvetteCorvetteCorvette
  23456789012345678901234567890123
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt