Markės
1333 iš 1626
Seat Cordoba 2002 - 2008
Seat Cordoba, 2002 - 2008
52Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.03% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)Viso įvertinimų: 2
10% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)7% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)28% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)22% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)14% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
Seat Cordoba yra nedidelis šeimos automobilis sukurtas Volkswagen grupės ir parduodamas po Seat ženkliuku. Šis Cordoba yra jau antras modelis ir marketinguojamas kaip sportiškas ir jaunatviškas automobilis (kaip ir daugumas Seat) parduodamas konkurencingomis kainomis (kai tuo tarpu Skoda marketinguojamas kaip tiesiog pigus patikimas automobilis). Antros kartos Seat Cordoba yra identiškas Ibiza III tik su sedano kėbulu. Cordoba II naudoja važiuoklę ir variklius bendrai su kitais VW Grupės modeliais - Volkswagen Polo Mk IV ir Skoda Fabia. Retai kada nedideli sedanai pagaminti ant hečbekų pagrindo tampa populiarūs Europoje. Ne išimtis ir Seat Cordoba, kuris netapo populiaresnis už Ibiza hečbeką. Todėl nenuostabu, kad šio modelio gyvavimas nebuvo tęsiamas ir nuo 2008 metų nebeparduodamas Europoje.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 2
2020-06-18
Seat Cordoba 1.9 74kw Dyzelis 2004
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Manevringas, lengvai valdosi, gerai įsibėgėja, labai ekonomiškas, didelė bagažinė
Kieta važiuoklė, garso izoliacija, galinis matomumas, mažai daiktadėžų
Turėjau automobilį 5 metus, prasukau 70k. Didžiausią įspūdį paliko variklio ištvermingumas ir ekonomija (ypac greitkeliuose - 160-180 km/h laikant už 5,7 l/100 km važiuoji). Ilgesnėse kelionėse po kiek laiko darosi nesmagu sėdėt, todėl norisi paspaust, o traukia neblogai tik labai garsiai. Variklio dinamika gera, nors prieš lenkiant reikia pasiskaičiuoti, nes vėluoja į greičio pedalą. Ilgiau važiuojant 150+ paryja tepalo. Labai (!!!) lengvas vairas, grečiau važiuojant nepasunkėja, kas neleidžia pilnai atsipalaiduoti, tačiau mieste ir parkinge smagu sukinėtis. Veidrodėlių matomumas labai geras - iš galinio matosi šiek tiek ir šonai, šoniniai kažkaip išlenkti, kad nėra aklos zonos, kas labai padeda skubiai persirikiuojant. Sakyčiau čia labiau miesto auto, nes labai patogi, o užmiesty tiesiog pigiai važiuoji, bet visai nėra komforto. Priekinė ašis labai kieta, galinė - priklauso nuo spyruoklių - pas mane minkštos buvo, dėl to galas smarkiai sėsdavo bagažą pakrovus. Duobes auto ištvermingai pakenčia, kiek važiuodavau, negailėdavau, mašina sveria nedaug - 1t. Bet karteris pakankamai zemai, todėl pametęs variklio apsaugą pristabdžiau. Gale vietos mažai. Važiuoklė jaučia kiekvieną smulkmeną ant kelio, viską perduoda į kėbulą, vairuotojui nesitikėti jokio komforto iš važiuoklės. Salone labai girdisi variklio ir padangų garsai, Jei nori išgirsti radiją - reik pasigarsinti. Salonas plastmasinis, labai pigios ir trapios plastmasės. Ardant neįmanoma ko nors nesulaužyti. Labai sunku rasti vietą kam nors pasidėti. Esamos daiktadėžės labai mažos. Salono priekio forma siaubingai nepraktiška, ką nors padėjus nuslysta arba ant grindų arba link priekinio stiklo iš kur labai sunku iškrapštyt. Nepatogi klimato kontrolė, - knopkės reaguoja pavėluotai, ir negali ziuret i kelia reguliuojant. Apkūnesnį keleivį geriau pasodinti į galą, jei jis ten telpa, kitaip gali tekti kooperuotis dėl pavarų perjungimo, nes auto siaurokas. Bendrai paėmus biudžetinis, patvarus labiau miesto auto, kurį galima pagainiot. Girdėjau kad tepalus reik keist, tai keisdavau kas 12k. Reik inpilt langų skysčio karts nuo karto, kad nepasibaigtų. Dyzelį pilt būtina, kitaip nevaziuos, ir nepilt fuflo dizelio, kad neužkimštų pumpaduzų. Bendrai palaikyti visų skysčių lygius. Važiuoklę praktiškai visą galima susiremontuot pačiam (neskaitant salambloku ir vairo mechanizmo). Laidai nelabai kokybiski, plyšta, gali reikėt elektriko pagalbos. Remontas ir dalys nėra brangūs, viskas +- keičiasi lengvai. Siūlyčiau pirkti taupančiam pinigus žmogui, nepratusiam prie komforto ar prabangos. Nepirkit daužtos ar restauruotos mašinos.
Pilnas atsiliepimas...
Andrius | 2013-07-23
Seat Cordoba 6L 2003/06
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Ekonomija, manevringumas, galia, detalės tikrai nėra pačios pigiausios ir pačios brangiausios
Mano atveju norėtųsi pakabos patvaresnės
Automobilis mieste palakstyti, bet ne ką mažiau tinka ir ilgoms kelionėms, visiškai jokio nuovargio nebūna, pakankamai manevringas, galima praktiškai visur prisiparkuoti. Ekonomiškas-Labai ekonomiškas. 1.9TDi 74kW pakanka normaliam važiavimui, pačipavus variklio darbas ramiai važiuojant tampa ramesnis, malonesnis. Spaudžiant tikrai malonu. Kadangi man papuolė toks variantas, kad daug ką reikia tvarkyti tai praktiškai visą pakabą perrinkau, tačiau didmiesčių keliais važiuojant pakankamai greit atsinaujina problemos. Daug kas priklauso nuo detalių kokybės, kokios bus dedamos. Tiesiog prieš perkant reikėtų nuodugniai apžiūrėti automobilį, kas privaloma perkant bet kokį auto.
Pilnas atsiliepimas...
 

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Seat modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
890123456789012345678901234567890
  Mini     Mii
  Maži   CordobaCordoba   
  IbizaIbizaIbizaIbiza
  Kompaktiniai   ToledoToledo Toledo  
  LeonLeonLeonLeon
  Vidutiniai    Exeo  
  Mini krosoveriai     Arona
  Krosoveriai     Ateca
  Visureigiai     Tarraco
  Mini vienatūriai    Altea  
  Vienatūriai   AlhambraAlhambraAlhambra
  890123456789012345678901234567890
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Išskirtiniai automobiliai

© Autoasas.lt 2007-2020

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt