Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-05-29
Eksperimentas - ar „Tesla Model X“ gali būti įkrautas 9 profesionalių dviratininkų?

Eksperimentas - ar „Tesla Model X“ gali būti įkrautas 9 profesionalių dviratininkų?
 
Elektromobiliai gali būti labai žalios transporto priemonės, jei yra įkraunami naudojant švarią elektrą. Štai suomių išradėjas, inžineirius Janne Käpylehto sugalvojo originalų būdą „Tesla Model X“ baterijoms įkrauti. Prireikė tik 9 profesionalių dviratininkų.
 
Vienoje Suomijos televizijos laidoje pasirodęs Janne Käpylehto sukūrė įdomią sistemą. Devyni stacionarūs dviračiai buvo sujungti su generatoriais ir elektromobilių įkrovimo stotele. Ant tų dviračių pasirodė devyni profesionalūs sportininkai. Žinoma, tai nebuvo rimtas bandymas - niekas neketina ateityje elektromobilių įkrauti dviračiais. Tačiau tai - įdomus eksperimentas, parodantis, kiek energijos pagamina 18 profesionaliai treniruotų kojų.
 
Dviratininkai mynė 20 minučių. Tai - niekis, palyginti su tuo, ką šie sportininkai nuveikia lenktynėse. Po to atėjo laikas susumuoti rezultatus.
 
 
Sportininkai stengėsi ir prakaitavo. Visi kartu jie pasiekė 1,2 kW įkrovimo galią. Žinoma, tai nėra daug, lyginant su tikromis įkrovimo stotelėmis, tačiau ši stotelė degino tik dviratininkų suvirškintą maistą. Per 20 minučių devyni dviratininkai „Tesla Model X“ automobiliui padovanojo maždaug 2 km. Per tą patį laiką dviratininkai įveikė gerokai ilgesnį atstumą, tačiau tai - vis tiek įspūdingas rezultatas.
 
Tiesą sakant, tai - rekordinis rezultatas, nors anksčiau niekas nieko panašaus ir nėra bandęs.
 
Robertas Förstemannas, vokiečių dviratininkas, 2015 metais vien savo jėga pabandė paskrudinti baltos duonos riekę. Galiausiai jam pavyko, nors sportininkas tiesiog sruvo prakaitu.

Daugiau apie Tesla Model X, 2016 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt