Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2015-11-27
Jau galima susikurti savo svajonių elektromobilį „Tesla Model X“

Jau galima susikurti savo svajonių elektromobilį „Tesla Model X“
Elektromobilių gamintoja „Tesla“, priklausanti milijardieriui Elonui Muskui, pagaliau pirkėjams suteikė šansą internete susikurti savąją „Model X“ versiją. Tiesa, ši paslauga yra suteikiama tik išrinktiesiems, kurie gauna asmeninį kvietimą tai padaryti.

Pasak laimingųjų, kurie jau turėjo galimybę susikurti bei užsisakyti savo svajonių SUV tipo elektromobilį „Model X“, šio modelio kaina prasideda nuo 80 tūkstančių JAV dolerių.
 
Už tokią kainą pirkėjas gauna visais keturiais ratais varomą modelį „Model X 70D“, kuriame sumontuotos 70 kWh baterijos, gebančios vienu įkrovimu įveikti 350 kilometrų atstumą. Beje, šios versijos „Model X“ iki 100 kilometrų per valandą įsibėgės per 6 sekundes.
 
Kadangi JAV yra taikomos lengvatos elektromobiliams, tai pirkėjui iš tiesų tektų pakloti 61 tūkstantį JAV dolerių, likusią sumą padengtų valstybė.
 

Be abejo, tokia pinigų suma yra tik už bazinę „Model X“ kainą. Norint įsigyti bet kokį kitą priedą, teks pakloti nemažą pinigų sumą. Štai šildomo vairo, šildomų sėdynių ir keleto kitų patobulinimų, įtrauktų į „šalto oro“ paketą, kaina siekia 1 tūkstantį JAV dolerių. Priekabai tempti skirtas vadinamasis „kablys“ papildomai kainuos 750 JAV dolerių.

Turintys gerokai daugiau atliekamų pinigų kišenėje, gali užsisakyti „Ludicrous“ paketą. Už papildomus 10 tūkstančių JAV dolerių jūsų „Model X“ gali įgyti tiek galios, kad jos pakaks modeliui įsibėgėti iki 100 kilometrų per valandą per 3,2 sekundės.

Nors ir galėsite susikurti savo „Model X“ bei jį užsisakyti, jo vis tiek teks palaukti iki kitų metų. E. Muskas taip pat prasitarė, jog kol kas susiduriama ir su sakalo sparnų tipo durų gamybos problemomis, todėl neatmetama galimybė, jog modelių teks palūkėti gerokai ilgiau, nei buvo planuota.
 
 
Daugiau apie Tesla Model X, 2016 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt