Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2015-08-07
Paaiškėjo, kada pasirodys „Tesla Model X“

Paaiškėjo, kada pasirodys „Tesla Model X“
Jeigu jūs ieškojote išskirtinio greito miesto visureigio, tačiau vis susimąstydavote apie Žemės planetos išsaugojimą, tuomet jums turime gerų žinių.

„Tesla“ pagaliau nusprendė neslapukauti ir atskleidė, kada gi bus galima įsigyti jų kompanijos „Model X“ SUV tipo visureigį.
 
Akcininkams skirtame laiške Elonas Muskas, „Tesla“ įkūrėjas, rašė, jog ilgai lauktas „Model X“ – elektrinis septynių vietų miesto visureigis – prekyboje pasirodys šių metų rudenį, rugsėjo mėnesį.
 
 
„Kadangi mes ruošiamės pristatyti „Model X“ rugsėjį, mes kuriame labiau patikimus automobilius, vykdome paskutinius inžinerinius sprendimus ir testavimo darbus“, – rašė E. Muskas.
Tiesa, norintiems įsigyti „Tesla Model X“ derėtų paskubėti, kadangi jau yra susidariusi netrumpa norinčiųjų įsigyti šį modelį pirkėjų eilė. Vien norint užsirašyti į sąrašą teks pakloti 5 tūkst. JAV dolerių užstatą.

 
„Tesla“ iš pradžių planavo „Model X“ gamybą pradėti dar 2013-aisiais, tačiau tai atidėjo vėlesniam laikui dėl techninių kliūčių. Kompanija nori sukurti išties išskirtinį SUV visureigį. Pasak E. Musko, į „Model X“ bus montuojamos „sparnų tipo“ durys, taip pat slankiojančios užpakalinės sėdynės.
Daugiau apie Tesla Model X, 2016 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt