Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-11-24
Kaip pasaulį mato savaeigis „Teslos“ režimas?

Kaip pasaulį mato savaeigis „Teslos“ režimas?
Elektromobilių rinkos lyderė „Tesla“ neseniai paskelbė, jog visi būsimi kompanijos modeliai turės savaeigio režimo funkciją. Automobilių ekspertai taip pat visuotinai sutinka, jog žmonijos ateitis – tai kelionės keleivio vietoje, kuomet kontrolę į savo rankas perims autonominis automobilio režimas.

„Teslos“ įkūrėjas ir šių laikų genijumi laikomas Elonas Muskas internete paviešino neįtikėtiną vaizdo įrašą, kurio esmė yra visiems parodyti, kokį pasaulį mato autonominiu režimu veikiantis elektromobilis.
 
Vaizdo įraše matoma, kaip prie automobilio vairo yra įsitaisęs žmogus, tačiau čia jis reikalingas tik pagal nustatytas taisykles, o tuo metu savaeigis režimas pats rūpinasi kelione iš taško A į tašką B.
 
Vaizdo kameromis ir specialiais jutikliais aprūpinta „Tesla“ geba identifikuoti skirtingus objektus kelyje ir šalia jo bei juos sugrupuoti pagal kategorijas.
 
Siūlome žvilgtelėti, kaip atrodo „Teslos“ matomas pasaulis.
 
Spauskite ir sužinokite daugiau apie Tesla Model X
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt