Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-09-07
Išaiškėjo ant užšalusio ežero sudegusio Tesla Model X paslaptis - tai keisto nusikaltimo istorija

Išaiškėjo ant užšalusio ežero sudegusio Tesla Model X paslaptis - tai keisto nusikaltimo istorija
2019 metų vasarį vienas „Tesla Model 3“ savininkas Vermonto valstijoje pastebėjo keistą vaizdą - ant užšalusio ežero jis pamatė sudegusio „Model X“ liekanas. Žiniasklaidoje jokių naujienų apie tragiškus įvykius nebuvo. Bet dabar, daugiau nei po pustrečių metų pašėlusi istorija pagaliau išaiškėjo.
 
Jei pamatytumėte sudegusį automobilį, tikriausiai nuskubėtumėte pažiūrėti. Tikriausiai praneštumėte ir pagalbos tarnyboms. Ir nustebimo būtų tik dar daugiau, jei mėnesis po mėnesio jokių naujienų nesužinotumėte.
 
Sudegęs „Tesla Model X“ ant ežero tikrai nėra įprastas vaizdas. Ar jaunimo pasilinksminimų metu įvyko nelaimė? O gal automobilis buvo sudegintas tyčia? Buvo slepiami kito nusikaltimo įkalčiai?
 
Dabar, kai kaltinimai tapo vieši, jau aišku, kas nutiko. 32 metų Michaeliui Gonzalezui, panašu, teks už tai atsakyti.
 
Gonzalezas pirko „Tesla“ automobilius, juos gaudavo, o tada užkirsdavo kelią apmokėjimui. Kitaip tariant, jis išnaudojo elektroninę „Tesla“ automobilių pirkimo sistemą. Gautus elektromobilius Gonzalezas tuomet parduodavo žmonėms ar automobilių salonams.
 
Nuo 2018 metų rugsėjo iki 2021-ųjų sausio Gonzalezas įsigijo 5 „Tesla“ automobilius, kurių bendra vertė siekia apie 607 tūkstančius dolerių. Jis juos pirko Naujajame Džersyje, Niujorke, Masačusetse ir Floridoje. Pirmąją įmoką, siekiančią apie 2500 dolerių, Gonzalezas visada sumokėdavo. Tuomet likusius pinigus sumokėdavo iš tuščių ar netikrų sąskaitų. Kol tie mokėjimai buvo tvarkomi, jis atsiimdavo automobilį. Gonzalezas pabandė perparduoti 4 iš 5 automobilių. Penktasis buvo tas „Model X“.
 
Gonzalezo „Tesla Model X“ kainavo 152,7 tūkstančius dolerių. Jį jis atsiėmė Floridoje naudodamas jau pasiteisinusią schemą. Šįkart „Tesla“ neskubėjo tvarkyti dokumentų, nes pastebėjo, kad apmokėjimas vyksta nesklandžiai. Neturėdamas nuosavybės dokumentų Gonzalezas negalėjo parduoti automobilio, bet ilgai juo važinėti negalėjo - tuo metu jau buvo aišku, kad „Tesla“ tikrins jo mokėjimus. 
 
Gonzalezas teigia, kad neketino sunaikinti „Model X“. Jis tiesiog nuvažiavo ant ledo pažvejoti, išgirdo keistą garsą ir automobilis užsiliepsnojo pats. Ar jis sako tiesą? Na, sakykime taip - prieš šį įvykį Gonzalezas spėjo apdrausti automobilį, kuris jam legaliai dar nepriklausė.
 
Gonzalezo keliai dabar veda už grotų. 5 pavogti automobiliai, už kiekvieną iš jų jis gali gauti iki 10 metų kalėjimo.

Foto: ©Jakob Härter (CC BY-SA 2.0) | commons.wikimedia.org
Daugiau apie Tesla Model X, 2016 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt