Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-01-03
Milijonai Volkswagen elektromobilių 2 metais anksčiau nei planuota –„2020-ieji bus kertiniai metai"

Milijonai Volkswagen elektromobilių 2 metais anksčiau nei planuota –„2020-ieji bus kertiniai metai
 
Tikrai ne visos tradicinės automobilių kompanijos elgiasi taip, kaip „Volkswagen“. Ji šiuo metu yra viena iš sparčiausiai savo automobilius elektrifikuojančių kompanijų ir dabar skelbia, kad pirmąjį milijoną elektromobilių pagamins dvejais metais anksčiau, nei buvo planuota.
 
Su „Volkswagen“ prekės ženklu pirmasis milijonas elektromobilių bus pagamintas iki 2023-ųjų metų pabaigos, o iki 2025-ųjų metų bus pagaminta 1,5 mln. elektromobilių, teigiama pranešime.
 
Skaičiai atrodo dar įspūdingiau, kai juos palyginame su esamomis „VW“ gamybos apimtimis.
 
2018-aisiais „VW“ pagamino 50 000 elektromobilių, 2019-aisiais jau 70 000 elektromobilių. Iš viso 2018-aisiais „VW“ pagamino 10,8 mln. automobilių.
 
O skaičiuojant nuo 2013-ųjų, „VW“ iš viso pagamino 250 000 elektrifikuotų transporto priemonių. Į bendrą statistiką įtraukiant ir hibridus.
Tad elektromobilių dalis kol kas yra santykinai nedidelė, tačiau auganti ir tikro bumo galima tikėtis 2020-isiais.
 
Šiais metais „Volkswagen Group“ planuoja pristatyti net 8 elektrines ir hibridines transporto priemones, tarp kurių bus ir tokie prekės ženklai, kaip „Audi“, „Seat“ bei „Škoda“.
 
Didelės viltys yra siejamos su „ID.3“ elektromobiliais, kurie jau yra gaminami Cvikau gamykloje. Planuojama per metus tokių automobilių pagaminti apie 330 000 vienetų.
 
Bazinė „ID.3“ versija kainuos mažiau nei 30 000 eurų ir, atsižvelgiant į modelio komplektaciją, vienu įkrovimu galės nuvažiuoti nuo 330 iki 550 km.
 
Thomas Ulbrichas, „VW“ prekės ženklo valdybos narys, atsakingas už elektrinių transporto priemonių plėtrą, teigia, kad:
 
„2020-ieji bus kertiniai Volkswagen transformacijos metai. Kai rinkoje pasirodys ID.3 ir kiti patrauklūs ID šeimos automobiliai, mūsų pastangos elektromobilių sektoriuje taps matomos tiesiog keliuose.
 
Mūsų tikslas 2025-iesiems turėti 1,5 mln. elektromobilių yra akivaizdus ženklas, kad žmonės nori klimatui draugiško transporto. Ir mes tai padarysime – prieinamą [elektrinę transporto priemonę] milijonams žmonių.“
 
Pagrindiniai „VW ID.3“ elektromobiliai šiuo metu gaminami Cvikau gamykloje, kuri yra kardinaliai transformuota ir pritaikyta būtent elektromobilių gamybai - „VW“ planuoja per artimiausius kelerius metus tą patį padaryti ir su dar keliomis, tradicinius automobilius gaminančiomis gamyklomis.
 
„VW“ teigia, kad jau turi 37 000 išankstinių „ID.3“ elektromobilių rezervacijų, tačiau patys elektromobiliai pirkėjus pasieks 2020-ųjų vasarą. Kompanija siekia turėti pakankamą kiekį pagamintų elektromobilių ir tik tada pradėti jais prekiauti.
 
Siekdama palaikyti greitą elektromobilių plėtrą, „VW“ taip pat daug investuoja į elektromobilių baterijų gamybą ir planuoja ne tik pirkti baterijas, bet ir patys jas gaminti.
Daugiau apie Volkswagen ID.3, 2019 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt