Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-09-06
Vokiečiai įsitikinę: „Volkswagen ID.3“ sukels tokį pat perversmą, kaip „Golf“ ir „Beetle“

Vokiečiai įsitikinę: „Volkswagen ID.3“ sukels tokį pat perversmą, kaip „Golf“ ir „Beetle“
„Volkswagen“ patvirtino, kad artimiausiomis dienomis ketina oficialiai pristatyti savo pirmąjį ant MEB platformos sukurtą elektromobilį „ID.3“. Ir prieš belaukiant premjeros, automobilių gamintojas palygino „ID.3“ su „Golf“ ir „Beetle“ - dviem transporto priemonėmis, kurios pakeitė automobilių industriją.
 
Per pastaruosius keletą metų mes matėme įvairiai užmaskuotus „ID.3“ elektromobilių prototipus, tačiau tikrosios, masinei gamybai skirtos automobilio versijos nematėme.
 
Dabar „VW“ paskelbė, kad oficialiai „ID.3“ elektromobilį galima bus pamatyti rugsėjo 10-22 dienomis, Frankfurto automobilių parodoje (IAA).
 
„VW“ savo naująjį „ID.3“ elektromobilį palygino su „Golf“ ir „Beetle“ automobiliais:
 
„ID.3 seka Golf ir Beetle pėdomis ir tai [ID.3 elektromobilis] yra trečiasis, strategiškai labai svarbus Volkswagen prekės ženklo istorijos skyrius . Gegužės viduryje Volkswagen sėkmingai pradėjo priimti išankstines ID.3 1st Edition, išskirtinio leidimo, galinčio pasigirti fantastišku įrangos kiekiu, rezervacijas. Ir pastarųjų automobilių rinkai pasiūlėme ribotą kiekį – 30 000 vnt.“
 
„VW“ teigia, kad ši „ID.3“ versija bus aprūpinta vidutinio dydžio baterijų sistema, kurios galia yra 58 kWh ir atsižvelgiant į WLTP standartą, jų užteks nuvažiuoti 420 kilometrų nuotoliui.
 
Įprasta „ID.3“ versija bus su trimis skirtingais baterijų sistemų variantais: 45 kWh, 58 kWh ir 77 kWh.
 
„Standartinį [ID.3] modelį bus galima įsigyti net su trimis baterijų sistemų variantais: su maža baterija (45 kWh) nuvažiuosite iki 330 km (WLTP), o su didele (77 kWh) – iki 550 km (WLTP). Tad galima praktiškai kiekvienam pasirinkti tinkamą [ID.3] modelį.“
 
„VW“ patvirtino, kad jie orientuojasi į „mažesnę nei 30 000 eurų“ kainą Vokietijoje. Beje, verta atkreipti, kad į šią kainą jau yra įtrauktas ir PVM, kadangi reklamuojant prekę Vokietijoje ir skelbiant kainą reikia įtraukti ir mokesčius.
 
Tad pritaikius papildomas elektromobilių paskatas (kurios kiekvienoje šalyje yra labai skirtingos aut. past.) naujasis „Volkswagen ID.3“ gali tapti labai paklausiu ir patraukliu elektromobiliu.
 
Ir prisimenant apie neseniai skelbtus Cvikau gamyklos kardinalius pokyčius, 1,2 mldr. eurų investicijas ir šimtatūkstantines gamybos apimtis, „Volkswagen“ gali tapti tuo automobilių gamintoju, kuris elektromobilius pradės pardavinėti, kaip bandeles ir kas svarbiausia - juos galės įsigyti ir eilinis pirkėjas.
Daugiau apie Volkswagen ID.3, 2019 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt